SEZNAM AKCÍ JE PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁN

Podkrušnohorský zoopark Chomutov - pátek 10. srpna - Autogramiáda Ewy Farne


V pátek 10. srpna se v chomutovském zooparku uskuteční od 10:30 do 11:30 hodin autogramiáda spojená s oslavou narozenin mladé zpěvačky Ewy Farné. Zájemci mají možnost zakoupit si její CD, tričko, kšiltovku nebo mohou zpěvačku požádat o podpis.

Podkrušnohorský zoopark Chomutov - pátek 10. a sobota 11. srpna - Pohádkové safari

Večerní vyjížďky nejen za zvířátky, ale především za pohádkovými bytostmi. V pohádkovém světě bude na děti čekat ježibaba, rusalka, víly, ale také se budou moci podívat do pekla mezi čerty i do nebe.

Safari soupravy budou vyjíždět zhruba každou půlhodinu mezi 19. hodinou a půlnocí.

Vstupné: Jízdenka v předprodeji na horní pokladně zooparku - u silnice 1/13 - 120 Kč

Červený Hrádek u Jirkova 10. až 12. srpna - areál koupaliště - Motomejdan

V otevřeném prostranství koupaliště a kempu na Červeném Hrádku se koná sraz milovníků motorek. Pojede se vyhlídková jízda v jedné stopě s volným motokrosovým závodem a dalším programem. Pro všechny ridery i pěší zahrají k poslechu kapely Werbesh, Alkehol a sbor Ventilky.

Krásná Lípa u Chomutova - motokrosová dráha - sobota 11. a neděle 12. srpna - Mistrovství ČR v Truck trialu

Předběžně by se mělo závodů zúčastnit téměř 70 posádek. Převládat budou osmikolové Tatry 813 8x8, kterých by mělo být osmnáct. V doprovodném programu by měli svoje umění předvést i nejmladší jezdci ze zdejšího motokrosového oddílu. Vzávodech uvidíte speciálně upravené vozy různých značek. Závodníci mají vždy za úkol projet vyznačenou sekci bez dotyku označených branek a navíc vdaném časovém rozhraní. Další informace naleznete na www.trucktrial.cz

Přejímka vozidel probíhá v sobotu od sedmé hodiny ranní, první závody odstartují v 10 hodin. Program včetně soutěží bude končit až o půlnoci.

V neděli soutěže začnou v 9 hodin, mezi 16 a 17 hodinou pak proběhnou jízdy nazvané "Ukaž, co umíš". Pak už pořadatelé vyhlásí výsledky dvoudenního mistrovství.

Kadaň - Františkánský klášter - sobota a neděle 11. a 12. srpna - divadelní představení Nežerte Clinta Eastwooda, program pro děti

V areálu Františkánského kláštera je v rámci Františkánského léta tentokrát nachystáno divadelní představení „Nežerte Clinta Eastwooda“. Absurdní komedii přijede do Kadaně zahrát divadlo Homotronní neškvor. Představení se koná v pátek od 21 hodin na velkém pódiu.
V sobotu v 18 hodin vystoupí s kapelou Nohabend Jakub Noha .
Na děti čeká v neděli od 16 hodiny plzeňské divadýlko Kuba se známou pohádkou Bajaja.