Klavíristka se může pyšnit širokým okruhem svého působení. Mimojiné získala i cenu „Žena roku“ v oblasti kultury a umění


Tato vynikající klavíristka nezavítá do Jirkova poprvé. Posluchači už měli možnost obdivovat se jejímu skvělému pianistickému umění při koncertech s Ludmilou Peterkovou a Pavlínou Senič. Tentokrát však poprvé vystoupí jako sólistka. V klavírním recitalu přednese cykly klavírních skladeb „Roční období“ P. I. Čajkovského a Obrázky z výstavy M. P. Musorgského.


Tato významná klavíristka absolvovala s vyznamenáním státní Akademii múzických umění a také aspiranturu v Petrohradě. Je laureátkou národních a mezinárodních soutěží. Je vedoucí klavírního oddělení na Konzervatoři a Vyšší odborné škole J. Ježka a též vyučuje na Hudebním gymnáziu hlavního města Prahy.


Okruh jejího působení je velice široký. Vystupuje nejen sólově, ale i s řadou českých a zahraničních interpretů (Eva Randová, Ludmila Peterková, Sharon Kam, José Cura, sólistka Metropolitní opery Marina Domašenko a další). Jako profesorka klavíru je zvána ke spolupráci na Mezinárodní akademii komorní hudby pod vedením Maurice Bourgueta, je často zvána jako členka poroty mezinárodních a národních klavírních soutěží. Okruh jejího působení zahrnuje i spolupráci s rozhlasem a televizí.


Od ledna roku 2004 je držitelkou evropské ceny Gustava Mahlera, kterou jí udělila evropská unie umění. Za pedagogickou práci obdržela v roce 2005 cenu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Za rok 2006 převzala cenu „Žena roku“ v oblasti kultury a umění.