VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Rozhovor s Pretty Woman z Chomutova

Chomutov - Devět měsíců trvaly přípravy na finále soutěže Pretty Woman, které se uskutečnilo tuto sobotu večer, před zraky televizních diváků. Do něj se nakonec ze tří tisíc přihlášených žen dostala také Chomutovačka Denisa Dolnáková.

1.12.2008
SDÍLEJ:

Denisa s jedním ze svých dvojčátek.Foto: Foto: archiv

V soutěži, která se vymyká ostatním soutěžím krásy, se probojovala až do super finále spolu se dvěma soutěžícími. Smyslem této soutěže není totiž jen ohodnotit fyzickou krásu, ale ocenit i ženský šarm, charisma a eleganci, a především nalézt dámu s nejkouzelnější osobností v České republice. Po sobotním úspěchu se jí Deník zeptal na její prvotní pocity ale i další otázky.

Soutěž Pretty Woman skončila. Do soutěže se přihlásilo na tři tisíce žen. Vy jste se dostala mezi finalistky a nakonec i mezi první tři. Jaké jsou vaše pocity? Splnilo to vaše očekávání?

Dneska je neděle, pár hodin po finále. Ve mně se mísí spousta pocitů, rozpaků, že už to vlastně všechno skončilo…... Jsem komunikativní, společenský tvor a mě prostě baví nasávat atmosféru zákulisí,vidět ten cvrkot technického zajištění, byla to mravenčí práce! Těsně před přímým přenosem mi začala téct krev z nosu a to moc!!! Trvalo to do 21 hodin. Přitom v devět hodin a patnáct minut jsme měly být všechny nalíčené a nastoupené na pódiu. Já jsem byla na záchodě, měla natáčky na hlavě a celý make - up jsem zrušila. Byla jsem v riflích s mokrými hadry za krkem. Celý sobotní den jsem se cítila vyrovnaná, ale tělo asi nějak reagovalo. Nakonec jsem si musela strašně věřit a dopadlo to dobře. Vlétla jsem na pódium celá načančaná.

Jaké jste měla pocity, když vyřazovali první tři?

Ani nevím. Bylo to hrozně těžké. Fungoval asi ten šestý smysl. Vůbec jsem o tom nepřemýšlela. Měla jsem dobrý pocit z publika, byla dobrá atmosféra. Vážně nevím.

A věřila jste pak, že byste mohla být tou Pretty Woman?

Každá z nás je PRETTY! Určitě jsem chtěla získat nějakou z těch korunek. Rozdávala se Prejty Woman press, Pretty Woman internet, kterou jsem vyhrála ve Varech, tvář Body Basic. Já jsem si v hlouby duše přála získat nějakou z nich.

V čem je tato soutěž jiná? V čem se podle vás liší od ostatních- například od MISS?

No úplně. Je to extrém. Za prvé když postavíte osmnáctiletou holku a zralou třiceti pětiletou ženskou, to prostě není k srovnání. Osmnáctiletá ještě nezažila prakticky nic, chodila do školy, bydlí povětšinou u rodičů a je vhozená do života. Život se podle mě dá hodnotit až po třicítce. Než si něčím projdete, něco se naučíte, prožijete si nějaké vzestupy a pády. Člověk je už pak pokornější, když se tedy učí a chce se učit. V tom to jiné bylo. Samozřejmě, že když se zeptáte chlapů, která by měla vyhrát, tak vyberou podle vzhledu. Tady si myslím, že opravdu sledovali ženské, že nehodnotili jen podle vizáže. V tom je markantní rozdíl.

Proč jste se do soutěže přihlásila?

No protože jsem prostě živel. Potřebuji mít vzruchy. Nevyhledávala jsem něco takového, ale otevřela jsem stránku v časopise a bylo to. Cítila jsem to jako znamení.

Hlásila jste se již dříve do nějaké podobné soutěže? Nebyla to realizace dřívějších snů?

Určitě. Já jsem to ve třinácti strašně žrala. Chtěla jsem být modelka, akorát jsem nikdy neměla ty míry. Nikdy jsem vlastně nebyla tak hubená, jako dneska. Hlásila jsem se i na herečku, vyzkoušela jsem toho hodně. Jsem prostě takový malý exhibicionista. Když ale pak mám někam vylézt, tak jsem hrozný trémista.

A co tedy tréma? Potrápila vás? Vystupovala jste už někde takhle na veřejnosti?

Vystupovala - v ochotnickém divadle. Vždycky mám trému, vždycky mám tep sto padesát. Asi se sama masíruji. (směje se)

Odnesla jste si na devět soutěžních měsíců či na samotné finále nějaké zajímavé zážitky?

Největší zážitek pro mě byl asi ten zážitek těsně před finálem. Určitě jsem viděla hodně známých lidí- Petra Hapku, Yemiho. Jsou to normální lidi. Konkrétní zážitek se mi teď hned ale nevybavuje.

A teď tradiční otázka. Co ostatní soutěžící - vaše soupeřky. Převládala rivalita, nebo jste se skamarádily?

Než se vyselektovalo to finále, tak to byla vyloženě pohoda. Našla jsem tu kamarádku. Ve finále se pak sejdete s holkami z jiných měst. Byly jsme ale dobrá parta. Rivalitu jsem necítila. Dokonce jsme se dost držely nad vodou.

A co vám vlastně soutěž přinesla? Myslíte, že z toho něco vytěžíte?

Já bych chtěla. Já už čekám na ty smlouvy do televize a do divadla (směje se). Líbí se mi dráha moderátorky… Produkční, asistentka. Fakt nevím. Chtěla bych něco takového vyzkoušet. Jsem na startovní čáře. Dětem jsou dva roky, a já bych se chtěla vrátit do společnosti, mít práci, která má smysl a naplňuje mě ať už třeba v show byznysu.

Autor: Martina Zyklová

1.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 590 Kč

Uklízeči veřejných prostranství Dělník/ice na údržbu a úklid obce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13590 kč, mzda max. 25500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Starosta obce Černovice u Chomutova vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici, , Dělník na údržbu a úklid obce, Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, s tříměsíční zkušební dobou., , Předpokládaný nástup: dle dohody, Platové zařazení: 5-6. platová třída podle Nař. vlády č. 341/2017Sb, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, odměny a prémie za dobře vykonanou práci po zkušební době až do výše 25.500,- Kč HM / měsíc., Místo výkonu: k.ú. Černovice u Chomutova, Pracovní náplň: , - Běžná údržba veškerého majetku obce včetně údržby veřejné zeleně, - Řidič motorových vozidel, - Letní a zimní údržba chodníků, komunikací a veřejných prostranství (pracovní pohotovost), - Obsluha a údržba čistírny odpadních vod , - Součinnost s ostatními zaměstnanci (VPP), - Další pracovní náplň bude upřesněna při výběrovém řízení, Požadujeme: , - Minimální věk 18 let a způsobilost k právním úkonům, - Řidičský průkaz sk. B, C, T , - Trestní bezúhonnost, - Minimální vzdělání - výuční list nebo základní s praxí, - Zdravotní způsobilost odpovídající fyzické práci ve venkovním prostředí, - Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, - Praxe na obdobné pozici - výhodou, - Praxe při obsluze strojů a pracovních náčiní - výhodou, - Pobyt v obci Černovice či v jejím bezprostředním okolí - výhodou, , Případné otázky Vám zodpoví starosta obce Petr Beran tel. 602 737 978, , Písemná přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, telefonní kontakt, email uchazeče, datum a podpis uchazeče., Požadované podklady k přihlášce: strukturovaný životopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z evidence rejstříku trestů max. 3 měsíce starý, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení., , V případě zájmu o pracovní místo zasílejte přihlášky s uvedenými doklady v zalepené obálce označené: "Neotvírat - výběrové řízení - Dělník na údržbu a úklid obce" nejpozději do 29. 6. 2018 do 12h na adresu Obec Černovice, Černovice 80, 430 01 nebo ji doručte osobně v téže lhůtě.. Pracoviště: Obec černovice, 430 01 Chomutov 1. Informace: Petr Beran, +420 602 737 978.

Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč

Montážní dělníci výrobků a zařízení Operátor/ka výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 100. Poznámka: Výběrové řízení se koná v zasedací místnosti Úřadu práce ČR, Polní 683, Klášterec nad Ohří (životopis s sebou)., 1) dne 3.7.2018 v 8,30 hod., 2) dne 3.7.2018 v 11,00 hod., , Místo výkonu práce - BOS Automotive Products CZ s.r.o., U Porcelánky č.p. 786, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří 1, , Nabízíme - základní mzda 15000 Kč, variabilní složka 0- 3600 Kč, příspěvek na bydlení 2500 Kč, po zaškolení kvalifikační třída od 500-2500 Kč, firemní doprava, obědové menu od 15-20 Kč - podnikové stravování. Pracoviště: Bos automotive products cz s.r.o., U Porcelánky, č.p. 786, 431 51 Klášterec nad Ohří 1. Informace: Veronika Paučulová, +420 739 246 169.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 25 000 Kč

Stavební a provozní elektrikáři Elektrikář provozní a stavební. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: atlantsro@atlas.cz, nebo volat na tel.č.: 606 220 742 v době Po - Pa od 8,00 do 14,00 hod a domluvit pohovor, , Místo výkonu práce - ATLANT spol. s r.o. - provozovna u Elektrárny EPRU II., Prunéřov, 432 01 Kadaň 1. Pracoviště: Atlant spol. s r.o. - provozovna u elektrárny epru ii., 432 01 Kadaň 1. Informace: Martin Bohuslav, +420 606 220 742.

Výroba - Výroba Nástrojař 16 400 Kč

Nástrojaři a příbuzní pracovníci Operátor/ka mechanické dílny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: Lenka.Kondrakova@pulspower.com nebo volat na tel.č.: 474356151 a domluvit pohovor., , Místo výkonu práce - PULS investiční s.r.o., Pražská č.p. 5639, 430 01 Chomutov 1, , Náplň práce - obsluha zařízení pro ohýbání plechů, loupání folií z kovových částí obalů na přístroje, přípravné práce., , Požadujeme - manuální zručnost, pečlivost, praxe ve výrobě a s obsluhou strojů výhodou, , Nabízíme - Mzda: 16 400,- + 10% prémie , 500,- Kč benefity Cafeterie- po 3 měsících, 300,- Kč po 6 měs na živ. pojištění, nebo penzij. připojištění, osobní ohodnocení 0 -4 000 Kč, dotovaná strava, doprava z Jirkova a Chomutova zajištěna. Pracoviště: Puls investiční s.r.o., Pražská, č.p. 5639, 430 01 Chomutov 1. Informace: Lenka Kondráková, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Stánkový prodej. Ilustrační foto

Celníci vzkazují: Stánkaři musí hlásit prodej rozlévaného alkoholu

Chorvatská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
12

Krásné ženy z Argentiny, Nigérie a Evropy. Vyberte nejhezčí fanynku skupiny D

Vyšel třetí díl průvodce po hrobech slavných Čechů. Čítá i místopis

Severní Čechy - Mimořádným počinem ve světě české knihy posledních let je vydání třetího dílu knihy divadelníka a fotografa Miloše Dvořáka Malý průvodce po hrobech velkých.

Historicky první jaderná svatba a od císařpána k bolševikům: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 22. června 2018.

FOTO: Na Chomutovsku filmaři natáčejí záběry pro nový thriller

Chomutovsko - Filmaři mrazivého snímku Poslouchej natáčejí u Prunéřova, Kadaně a Nechranic.

Kráska z Peru, Austrálie nebo Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny C

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT