Ve středu 6. května od 16 hodin připravilo kino pozvánku na filmová představení, a to přehlídku bojové techniky, kterou předvedou kluby vojenské historie na jirkovském náměstí. Vstupné je zdarma.


Ve čtvrtek 7. května od 17.30 přehlídku odstartuje film s názvem Katyň – film o povražděných polských důstojnících, kteří byli zajati Rudou armádou. Příběh o zločinu, který měl zůstat zapomenut. Vhodný je od patnácti let. Vstupné je 65 korun.


V ten samý den od 20.00 hodin začne další drama, film s názvem Mongol – Čingischán, ten byl zrozen k vítězství, ovládal polovinu tehdy známého světa, sjednotil Mongolsko, podmanil si Čínu a mnoho jiných starověkých národů. Velkolepý film o chlapci, který si podmanil celý svět. Film je vhodný od patnácti let. Vstupné je 65 korun.


V pátek 8. května od 17.30 budou promítat Tobruk – příběh československých vojáků, kteří bojovali za druhé světové války v severoafrickém Tobruku. Film byl natočený podle skutečných událostí. Vhodný od patnácti let. Vstupné je 65 korun.


Rovněž v pátek od 20.00 hodin se bude v kině promítat film Che Guevara – revoluce: 26. listopadu 1956 se Fidel Castro plaví na Kubu s osmdesáti povstalci. Jedním z nich je i Ernesto „Che“ Guevara, argentinský doktor, který sdílí s Castrem společný cíl – svrhnout zkorumpovanou diktaturu Fulgencia Batisty. Che se projeví jako nepostradatelný bojovník. Vhodné pro mládež od patnácti let. Vstupné je 65 korun.


Valkýra – skutečný příběh. Dlouho očekávaný napínavý film promítne kino v sobotu 8. května od 17.30. Vypráví příběh plukovníka Clause von Stauffenberga, který stál v čele rozsáhlého protinacistického spiknutí, jehož cílem měla být likvidace Adolfa Hitlera a jeho nejvěrnějších spolupracovníků. V hlavní roli filmu se objeví Tom Cruise. Vhodný je od dvanácti let a vstupné je 65 korun.


Přehlídku zakončí dětské představení Kung Fu Panda. Je to animovaná komedie. Hrdina této komedie dokáže směle konkurovat Shrekovi. Na scénu přichází mladý, neklidný, roztomilý a totálně nešikovný pandí mladík jménem Po. Vstupné je 45 korun.
Všichni senioři mají na filmy přehlídky slevu 50 procent.