„Co se děje kolem filmu Bathory, jsem za těch čtrnáct let, co jsem v kině, ještě nezažil,“ nestačí se divit reklamou vyprovokovanému zájmu vedoucí kina v Jirkově Miloš Kubelka. Na představení, které se pořádá druhý zářijový týden, probíhal již prázdninový předprodej, o kterém Kubelka řekl: „Téměř osmdesát lístků bylo prodáno a třicet rezervováno již tři týdny před promítáním. Počet zájemců každý den narůstá. To jsem nezažil ani při promítání filmu Titanik nebo Vratné lahve.


Promítání Bathory se uskuteční ve středu 10. září od 9.00 a od 15.00 hodin pro důchodce za 35Kč a pro veřejnost za 69Kč. Večerní představení je od 17.30 a 20.00 hodin. Dalším dnem promítání bude pátek 12.září od 17.30 a 20.00 hodin.


Vzhledem k velkému zájmu diváků uvažuje Miloš Kubelka o přidání ještě dvou představení v pátek, a to od 9.00 a od 15.00 hodin. „Pro přidání bych potřeboval reakci zájemců, kteří jdou do práce až odpoledne nebo večer, a tak by měli možnost film uvidět.


Lístky si můžete rezervovat na: tel.: 474 680 337, e-mail: kinojirkov@svc.cz nebo kinojirkov@nainternetu.cz. „Moc dlouho neváhejte, v Chomutově byly fronty a na plno lidí se nedostalo,“ vzkazuje Miloš Kubelka, který nabízí divákům dohromady asi osmnáct set vstupenek.