Nejvíce hlasů získal snímek číslo 5 s Honzíkem a Kačenkou Baierovými z Klášterce nad Ohří, a to 927. Těsně za nimi se umístila fotografie č. 2 "čmeláčích bratrů" Vašíka a Honzíka Frühaufových s 893 hlasy a na třetím místě snímek č. 13 s Maruškou a Eliškou Štenclovými. Ti všichni také získají dárkové balíčky od MC Kolibřík. Pracovnice centra je rodinám předají v jeho sídle v Dřínovské ulici v průběhu ledna.

"Původně poslali rodiče do soutěže čtrnáct soutěžních fotografií a čtenáři volili v anketě, která se jim líbí nejvíc (všechny si můžete znovu prohlédnout ve fotogalerii). Hlasování bylo uzavřeno 18. prosince přesně o půlnoci.

Poznámka k hlasování:

V diskuzi pod původním článkem (více zde) se soutěžními fotografiemi několik čtenářů uvedlo, že se jim nelíbil způsob hlasování. Nastaveno bylo tak, aby bylo možné z každé IP adresy odeslat hlas za hodinu. Druhým způsobem je omezit hlasování v poměru 1 hlas rovná se 1 IP adresa. V tomto případě, pokud kdokoli odvolí v rámci jedné společnosti, domu, nebo zkrátka "uzlu", ostatní, kteří pod něj také patří, ztrácejí možnost hlasovat. Tuto variantu volíme v případě anket na vážné téma.

Vítězný snímek, ze kterého se usmívají tříletá Kačenka a Honzík Baierovi z Klášterce nad Ohří.