Poslední srpnový den, tj. 31. srpna od 16.00 hodin a 1. září od 13.00 hodin, se mohou obyvatelé Chomutova přijít podívat do městského parku na vystoupení různých kapel, jako například skupina WWW, což je legendární formace, která položila základy českému hip-hopu a po mnoha letech se vrací s oficiální deskou a temným psychedelickým trip - hopem.


Dále vystoupí elektrocorová kapela z Německa Sonic boom foundation, chebští Esgmeq hrající kultovní ostrý rock´n´roll, Šanov1 a jejich energický hardcore punk, ústecká punková partička Houba, Sun has gone z Děčína představí svůj hardcore metal, zarepují si i místní IN-vino veritazz, z Jirkova dorazí kapela Barbucha jako zástupce alternativního rocku a ještě mnoho dalších kapel.
Ozdobou pátečního večera bude rozhodně Jiří Schmitzer. Tento filmový a divadelní herec se již delší dobu věnuje nekonvenčnímu písničkaření a se svými odvážnými texty slaví velký úspěch.


K jeho image patří neopakovatelný jevištní projev, občas nesrozumitelný text, jindy mluvená vsuvka uprostřed písně a někdy píseň nedohraná. Publikum to však bere s nadšením.
V sobotu se jako hlavní hvězda představí Meniak (ska-latino-reggae) z Chemnitzu, kteří jsou tzv. stálicí v jinak obměňovaném programu festivalu Cumbajšpíl a letos na něm zahrají již počtvrté.


Kromě hlavní scény bude pro příznivce elektronické muziky připraveno Electro stage na níž vystoupí Tesla sound system a Ara company.
K odpočinku poslouží i čajovna či výtvarný stan.