Studio zve na baletní pohádku Červená Karkulka, ve které zatančí i Vladimir Gončarov, držitel prestižní Ceny Thálie. Také on je velkým lákadlem představení.

„Nejprve se představí lektoři TS i jejich kurzisté, včetně dětí a hostů. Do budoucna počítáme, že se bude koncert konat jednou ročně. Děti i dospělí se tak seznámí s jevištěm divadla i jeho atmosférou, získají tzv. jevištní praxi. To kdyby se děti chtěly dále věnovat tanci," uvedla Anita Boháčová, lektorka tanečního studia Scenic a spoluorganizátorka tohoto představení.

Zve i na baletní pohádku Červená Karkulka. „Vznikla za spolupráce s Vladimirem Gončarovem, sólistou baletu Severočeského divadla. Tato spolupráce je první. ale snad ne poslední," věří lektorka.

V pohádce zatančí Gončarov i lektoři studia včetně majitelky Márie Pánkové, má hlavní roli. Představí se také děti z baletní přípravky TS Scenic. „Pohádku chceme ještě časově rozšířit a tančit ji i v jiných divadlech. Chceme předat publiku svou radost z tance, nabídnout mu zážitek," dodala lektorka.