A v čele trojice komiků přijede Lukáš Pavlásek (na snímku), známý především ve své roli přitroublého parťáka Vojty Kotka v reklamách na t-mobile. Lukáš „tydýt" Pavlásek, Karel Hynek a Daniel Čech. To je trio komiků, které zavítá do Chomutova se show stand-up comedy, tedy sólovým vystoupení bavičů. Akce proběhne ve čtvrtek 1. listopadu od 19 hodin v Kulisárně.

Vstupenky na sezení zmizely jen pár dní po zahájení prodeje. „Pár lístků ke stání bude ještě na pokladně v den akce, a to za 130 korun," doplnil Jakub Hrabák z pořádající agentury Dimension advertising. Chomutovský deník jako partner této akce dává však svým čtenářům jedinečnou možnost vyhrát dva VIP lístky. Stačí si koupit zítřejší vydání Chomutovského deníku a zúčastnit se soutěže. Najdete ji na straně devět!

Jestli jste fanouškem pořadu Na stojáka, který nyní vysílá Česká televize, netřeba vám podobu této show nijak představovat. Pro ostatní – formát vychází z tradice známé z anglosaských barů, kdy se bavič na pódiu snaží scénkami, vyprávěním nebo zpěvem pobavit publikum u stolků. Na ukázku z této show z produkce české HBO se můžete podívat dole.

Večer začíná od 19 hodin, kdy vystoupí skupina Whispering of soul, bavičská část začíná ve 20 hodin. Konec je plánovaný na půl jedenáctou, poté následuje volná zábava.

Zdroj: Youtube