Rozhovor s útočníkem Pirátů Vladimírem Růžičkou

Jak moc vás včerejší prohra mrzí?
To, že nejsme v šestce nás bude bolet třeba za pár dní, ale to že jsme prohráli bolí už teď.
Jak jste se cítil na ledě po delší herní pauze?
Zatím nic moc, ale docela to šlo. Snažil jsem se makat, dal jsem gól a mohl jsem dát ještě jeden. Škoda, že mi tam mezi kruhy skočil puk.
S čím půjdete do posledního zápasu v pátek proti Plzni?
Před zápasem bude porada a uvidíme co dál. Pojedeme tam abychom podali dobrý výkon a vyhráli. Další se uvidí.
V zápase jste měli dost přesilovek, ale nedokázali jste je víc využít?
Nejvíc asi mrzí těch třicet vteřin ve druhé třetině při hře pět na tři. Za stavu 1:1 jsme měli několik šancí včetně mě. Škoda, když bychom dali na 2:1, nebo 3:1, tak jsme to mohli vyhrát.
V závěru vám chyběl Roman Červenka a asi to bylo znát?
Určitě, ale když to bylo 1:1 tak jsme měli využít ty šance a mohl to vypadat jinak.
Rozhodl nástup Sparty do třetí třetiny a dvě branky během minuty. Pak už si to Sparta pohlídala?
Dali nám dva rychlé góly po našich chybách a to jim hodně pomohlo. Sice zbývalo ještě asi 17 minut do konce, ale oni mají zkušený tým a udělat s tím něco bylo hodně těžké.
I přes tu dnešní prohru a ztrátu šance na šestku jste spokojení?
Spokojenost převládá, to že bychom se dostali na šesté místo by bylo něco na víc. Nevyšlo to, tak půjdeme do předkola s tím, že chceme postoupit a uvidíme co bude dál