Ve středečním utkání deklasovali Kadaňští regionálního soupeře Most 8:2, i když ještě ve 26. minutě prohrávali 1:2. Jenže ve zbylém čase skórovali hned sedmkrát, a nadále tak drží krok s favority soutěže. Sportovní klub je s 37 body na pátém místě WSM Ligy jenom jeden bod za Slavií Praha a tři body za třetím Motorem České Budějovice.

„Dnes zasloužená výhra. Ze začátku jsme neměli utkání zcela pod kontrolou, ale myslím si, že jsme byli lepší, měli jsme převahu. Ve třetí třetině jsme to zrychlili, stáhli jsme na tři formace a nasadili jsme správné tempo. Prosadili jsme se i střelecky," zhodnotil utkání trenér Beck.

SK Kadaň – HC Most 8:2 (1:1, 2:1, 5:0)

Branky: 7. Chlouba, 27. Drtina, 40. Hejcman, 42. Kverka, 45. Zadražil, 49. T. Rohan, 60. Šťovíček, 60. T. Rohan – 15. M. Hanzl, 26. Strejček. Rozhodčí: Würtherle – Coubal, Kokrment. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. Střely na branku: 44:23. Diváci: 525.

SK Kadaň: Dvořák – Drobný, Drtina, Trefný, Szathmáry, Blaha, M. Rohan, Černý, Charousek – Račuk, Chlouba, Chrpa – Kverka, Zadražil, T. Rohan – Vaněk, Vrána, Šťovíček – Wágner, Hejcman, Hlava.

HC Baník Most: Mouček (52. Horák) – Zeman, Grin, Havelka, Strejček, Vaněk R., Hora, Bittner – Tauš, Alinč, Slavíček – Kubinčák, Havlíček, Přeučil – Mical, Hanzl, Jánský – Nedrda, Procházka.