Chomutovští hokejisté skončili po základní části na třetím místě a ve čtvrtfinále play off, hraném už na čtyři vítězná utkání, přivítají jihlavskou Duklu. Té mají chomutovští hráči co vracet, protože ve všech třech případech, kdy se Chomutovští střetli v play off s Jihlavou, slavili postup do další fáze play off hokejisté z Vysočiny – finále 1999/2000, semifinále 02/03 a 03/04.

„Je na čase to změnit,“ usmívá se marketingový manažer KLH Chomutov David Dinda.

Ten pro chomutovské fanoušky přichystal na domácí čtvrtfinálové zápasy opravdovou lahůdku – střeleckou soutěž o rovných sto tisíc korun!

„V každém domácím zápase bude vylosován jeden majitel permanentky a jedna klasická vstupenka. Vylosovaní šťastlivci si nejprve zahrají buly na tři vítězství a vítěz získá právo střílet na branku o stotisícovou prémii,“ přibližuje David Dinda podmínky účasti.

Na každou z čar bude postaveno deset puků, celkem tedy třicet. Nejprve si výherce stoupne na bližší modrou a jeho cílem je během patnácti vteřin trefit minimálně sedm puků z deseti do branky, aby se tak kvalifikoval na další čáru. V případě, že se mu to nepodaří, soutěž pro něj končí. V opačném případě má jistých pět tisíc korun a jde na červnou čáru. Tam musí opět trefit sedm z deseti a když se mu to podaří, má nejen jistých deset tisíc korun, ale zároveň má právo jít na vzdálenější modrou. Když z ní dopraví během patnácti vteřin opět minimálně sedm puků do branky, může se těšit na zmiňovanou stotisícovou prémii.

„Soutěž startuje hned na prvním domácím utkání play off, tedy ve středu 11. února a bude probíhat do té doby, než jackpot padne,“ dodává manažer Dinda.

Abychom čtenářům soutěž co nejvíc přibížili, sám si jí sportovní redaktor Chomutovského deníku Michal Káva společně s útočníkem KLH Chomutov Michalem Jeslínkem nanečisto vyzkoušeli. A jak to dopadlo? Podívejte se na video…