„Po uplynulé sezóně jsme museli udělat větší řez kádrem. Nabyl jsem dojmu, že hráči, kteří tu s námi byli, se naučili prohrávat to bychom chtěli změnit. Proto do příští sezóny zůstane zhruba pět hráčů z loňského týmu, zbytek obměníme,“ říká na klubovém webu generální manažer severočeského celku Petr Klíma s tím, že Kadaň bude sázet na mladé.

„Budeme mít mladý tým, který bude doplněný několika zkušenějšími a staršími hráči. Ti tým povedou a mladí hráči v nich budou mít opory,“ poukazuje Klíma, ale více, konkrétně jmenovitě, přiznat nechce.

Ilustrační foto.
Tenisovými přeborníky Severu jsou mostecký Černý a Janatová z Liberce

„Konkrétní jména zveřejníme před nástupem na led, ale tým už máme téměř hotový. Jedná se o dvacet pět hráčů a tři brankáře. Všichni mají v současné době individuální přípravu. První společný sraz máme naplánovaný na neděli 26. července, kde si společně s trenéry a týmem vše probereme. Zároveň ubytujeme hráče, kteří nejsou z Kadaně nebo okolí,“ dokresluje generální manažer.

Kadaňský celek společně povedou Petr Rosol a nově Vladimír Jeřábek. Na jejich partu čekají také přípravné duely.

„Přípravné zápasy dolaďujeme. V současné době jich máme přibližně osm hrát budeme s prvoligovými kluby z okolí, jako jsou Litoměřice nebo Ústí nad Labem. Tradičně se v přípravě utkáme také s druholigovými Klatovy. V plánu máme také zápas s extraligovým týmem. Jakmile vše termínově sladíme, budeme o rozpisu informovat,“ uzavřel Petr Klíma.

Morgan Commando Teplice (ve žlutém) - Betis Kadaň 3:2
FOTO: Kadaňský Betis ve futsalovém krajském poháru končí