První třetina přinesla ještě vyrovnané skóre 1:1. Druhém dějství dvěma góly kralovali Piráti a tak do poslední periody drželi ošidný dvoubrankový náskok. Nakonec celý zápas rozhodla závěrečná minuta, ve které domácí dali tři branky. Tou první se prosadil do prázdné klece Eret. Hosté vrátili zpět brankáře Sochůrka, ale ten ještě v poslední vteřinách dvakrát inkasoval. Pořádná divočina! A Chomutov má další důležité tři body.

Piráti Chomutov - Kralupy 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 1. Hübl (T. Svoboda, Zajíček), 24. Zajíček (Hübl), 30. Zajíček (Hübl, Seemann), 59. Eret (J. Svoboda), 60. Ulrych (Váchal, Mála), 60. J. Veselý (Putz, Stehlík) – 3. Kellerstein (T. Pejchal).

Piráti Chomutov: Běhula (Altrichter) – Ulrych, Eliáš, Seemann, Havel (A), Váchal, Záruba, Malcovský – T. Svoboda, Hübl (C), Zajíček – J. Svoboda, Eret, M. Tůma – J. Veselý, Putz, Stehlík – Mála, Koblížek, Chrpa. Trenér: Martin Pešout.

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Zajíc, Chládek, Kehar, Kapoun, A. Straka – T. Pejchal, Husarik (A), Kellerstein – Zídek, Šilhavý (C), Štípek – Uhlík, Hrala, Soukup – Binko. Trenér: Martin Příhoda.