„Jsme rádi, že jsme konečně vyhráli. Důležité bylo, že nám vyšel začátek, a to je, myslím základ. První třetina a takový důležitý moment byl, že vždy, když jsme dostali gól na snížení o jednu branku, tak jsme na to dokázali odpovědět gólem. Závěr utkání, byl hektický, nervózní, ale na druhou stranu se nedivím, protože kluci měli blízko ke třem bodům, na které takovou dobu čekají. A jsem rád, že to zvládli,“ řekl kadaňský trenér Miroslav Novák.

Masi Marjamäki míří do Chomutova
K Pirátům přichází Masi Marjamäki, finský útočník se zkušenostmi z NHL i KHL

Havířov – Kadaň 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 22. Chroboček (Jergl, Matai), 50. Bořuta (Jergl, Gřeš), 55. Pořízek (Jergl, Maruna) – 12. Šťovíček (Svoboda, Grebeňuk), 15. Szathmáry (Kůs, Chlouba), 36. Chlouba (Kůs, Klíma), 41. Klíma (Trefný, Szathmáry), 58. Chlouba (Jánský). Rozhodčí: Fial, Kašík – Lukš, Gančarčík. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1. Diváci: 1132. 
AZ RESIDOMO Havířov: Bláha (36. Matoušek) – Chroboček, Matai, Staněk, Rutar, Bořuta, Mrowiec – Veselý, Bednář, Jergl – Maruna, Haas, Procházka – Gřeš, Pořízek, Rehuš – Macuh, Cihlář, Bambula.
SK Trhači Kadaň: Kuchař – Trefný, Szathmáry, Novák, Kadeřávek, Popela, Grebeňuk – Klíma, Kůs, Wágner – Chlouba, Šťovíček, Svoboda – Müller, Rindoš, Jánský – Maršoun, Helt, Šulek.