Severočeši vyrabovali šumperskou hokejovou baštu vysoko 7:3 a má to pro ně jeden sladký závěr - opustili před koncem roku poslední místo v tabulce a vyhoupli se na předposlední příčku dva body právě před Šumperk. Základ vysoké výhře dali hosté už v první periodě, kterou ovládli třemi trefami, v dalších dějství se prosadili vždy dvakrát. 

Šumperk - Kadaň 3:7 (1:3, 1:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 10. Horký (Danielčák, Gewiese), 25. P. Kratochvíl (Krejčiřík, Weintritt), 45. Tadeáš Král (Scheuter) – 2. Koblížek (Kubát, Morong), 13. Morong (Seemann), 15. Kottek (Chlouba, Matyáš Svoboda), 28. R. Havel (Morong, Seemann), 34. Houška (Kubát), 44. Chlouba, 48. Koblížek (Chlouba, J. Svoboda).

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (28. Altrichter) – Gewiese, Ševčík, Weintritt, Kabelka, Věntus, Nepokoj, Viktorin – Jaroš, Milfait, Tadeáš Král – Krejčiřík, Baláž, P. Kratochvíl – Uhlík, Spratek, Hroch – Horký, Scheuter, Danielčák.

SK Trhači Kadaň: Hanuljak (R. Běhula) – Kottek, Trefný, R. Havel, Seemann, Kubát, T. Běhula, Havlín, Karmaškov – J. Svoboda, Chlouba, Bucek – Morong, Koblížek, Houška – Matyáš Svoboda, Homer, Hradecký.

Hokejisté Kadaně se chystají na poslední zápas tohoto roku.
Opustí Trhači na závěr roku poslední místo v tabulce?