Chomutov – Chrudim
Další souboj prvního týmu s posledním fanoušky příliš nelákal. Do ochozů chomutovského stadionu si našlo cestu pouhých 745 diváků, to už první liga v Chomutově dlouho nezažila. Diváci, kteří nepřišli však asi věděli proč. První třetina skončila vedením domácích 1:0 pouze díky šťastné brance Milana Hluchého ze dvacáté minuty.

Další branky ale lídr tabulky nepřidal a šanci dostali hosté, kterou také náležitě využili. Ve 33. minutě vyrovnal hostující Drtina a Chrudim si šla minimálně pro bod. Nakonec si po bezbrankové poslední části připsala dokonce dva, v nařízeném trestném střílením během prodloužení se totiž nemýlil Král a rozhodl o výhře hostů 1:2 v prodloužení. Porážka s posledním týmem tabulky diváky na další domácí zápas do hlediště rozhodně nepřiláká.

Vrchlabí – Kadaň

Hokejisté Kadaně zajížděli do Krkonoš, kde je vyzvalo Vrchlabí. Tam chtěli konečně prolomit smůlu z venkovních utkání, ani tentokrát se jim to ale nepovedlo. V první třetině se diváci branky nedočkali, poprvé otevřel skóre až ve 31. minutě kadaňský kapitán Balázs. Připsal si tak třetí gól z posledních dvou zápasů.

To ale bylo ze strany hostů všechno, během tří posledních minut prostřední části otočili domácí ve svůj prospěch. Definitivní tečku za zápasem pak dal v posledním dějství domácí Chaloupka a kadaňští tak opět přijeli domů bez bodu.