Kadaň se o vítězství zasloužila během prvních dvou třetin, kdy vstřelila pět gólů, aniž by jediný inkasovala.

První dvě branky dali Chomutováci na hostování - Skořepa a Heřman. Třetí gól přidal ještě do konce první třetiny Ton.

Ve druhé Kadaň svůj náskok ještě zvýšila, nejprve překonal Sedláčka v brance Písku Novák a poté proměnil trestné střílení znovu Heřman.Rozhodčí ho nařídil po faulu hostujícího Žovince, který nedovoleným způsobem zastavil unikajícího útočníka. Klička do backhandu a bylo to 5:0.

Písek se snažil utkání ve třetí třetině zdramatizovat, ale dokázal snížit jen na 5:2, zbytek rozdílu si kadaňští obránci a brankář dokázali pohlídat.
Kadaň tak doma vyhrála potřetí v řadě, naopak Písek poprvé po třech úspěšných zápasech odjel ze hřiště soupeře s prázdnou.

Pro Kadaň jsou tři body obzvlášť cenné, protože právě s Pískem kromě jiných mužstev soupeří o to, aby si vydobyla účast mezi elitní osmičkou v play-off. V současné chvíli je dvanáctá, na postupové osmé místo ztrácí pět bodů.

SK Kadaň - IHC Písek 5:2

Branky a nahrávky: 15. Skořepa (Charousek, Malínský), 18. Heřman (Ton, Schmidt), 20. Ton (Mikšovic, Heřman), 36. Novák (Malínský, Řehoř), 37. Heřman (TS) - 41. Melka (Nouza, Eberle), 52. Ferebauer (Nedorost).
Rozhodčí: Kubeš - Arazimová, Čížek.
Vyloučení: 4:5, navíc Malínský (KAD) 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Využití: 1:1 V oslabení: 0:0.