Třebíč – Chomutov
Chomutovští hokejisté si chtěli v Třebíči napravit reputaci z předchozích čtyř utkání bez výhry. To se jim nakonec povedlo jen z části. V první třetině neproměnili hosté dvě přesilové hry, šance zahodil i domácí tým a do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Skóre otevřel až ve 24. minutě Milan Kraft.

O šest minut později se trefil také kapitán Zdeněk Skořepa a Chomutov se výrazně přiblížil k vítězství. V posledním dějství ale domácí předvedli dokonalý obrat. V rozmezí pouhých čtyř minut třikrát skórovali a strhli vedení na svou stranu.

Chomutov byl nakonec rád za remízu, kterou mu vystřelil 59. minutě Petr Jíra. Ani prodloužení ale o vítězi utkání nerozhodlo a tak si Chomutov vyzkoušel podruhé za sebou samostatné nájezdy. Ten rozhodující proměnil opět Zdeněk Skořepa a rozhodl o tom, že se body budou stěhovat na sever Čech.

Kadaň – Znojmo
Diváci na stadionu v Kadani se museli dlouho nudit. Po čtyřiceti minutách hry totiž svítily na výsledkové tabuli dvě nuly. Ve třetí části ale domácí hráči předvedli gólovou smršť. Skóre otevřel ve 41, minutě Mikšovic.

Po dalších deseti minutách klidu zvyšoval náskok Novák (2:0) a tři minuty po něm se radoval Charousek (3:0). V posledních dvou minutách pak udeřili ještě Klíma a Boušek stanovili tak skóre na konečných 5:0.