V mladší kategorii 5.-6. třída nastoupilo šest týmů a hrálo se systémem každý s každým. Jedenáct bodů uhrála ZŠ Kadaňská Chomutov, ani jeden zápas neprohrála a stala se vítězem letošního ročníku turnaje. O druhém a třetím místě rozhodlo až celkové skóre, protože týmy měli shodně deset bodů a ve vzájemném zápase remízu. Druhé místo tím obsadil nováček turnaje ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří a třetí skončila ZŠ Na Příkopech Chomutov. Čtvrtá s pěti body je ZŠ A.Heyrovského Chomutov, čtyři body získala pátá ZŠ Údlice. Šesté místo patří s jedním bodem ZŠ Krušnohorské Jirkov.

Nejlepším střelcem se stal se čtyřmi brankami Marek Bulušek z Kadaňské Chomutov. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Marek Černý z Na Příkopech Chomutov a nejlepším hráčem Josef Kobza z Krátké Klášterec nad Ohří.

Piráti přivezli z Písku dva body.
Byli jsme tu jako na výletě, viděl kouč Pirátů Martínek po ztrátě v Písku

Do starší kategorie 7.-8. třída se přihlásilo také šest škol a hráli stejným systémem každý s každým. Zde si nejlépe vedla ZŠ Na Příkopech Chomutov, když ztratila jediné body po remíze se ZŠ Kadaňskou Chomutov a se třinácti body vyhrála turnaj. Druhé místo obsadil s deseti body nový tým v turnaji ZŠ Rudolfa Koblice Kadaň. Třetí je s osmy body ZŠ Budovatelů Jirkov a poté jsou dvě pětibodové školy. Jen více vstřelených bodů rozhodlo o tom, že čtvrtá je ZŠ Krátká Klášterec nad Ohří a pátá Kadaňská Chomutov. Po čtyřech těsných výsledcích o branku skončila nakonec bez bodu šestá ZŠ Krušnohorská Jirkov.

S pěti brankami se stal nejlepší střelcem Tomáš Steňko ze ZŠ Na Příkopech Chomutov. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Adam Boušek ze ZŠ R.Koblice Kadaň a nejlepším hráčem Tomáš Tran Xuan ze ZŠ Budovatelů Jirkov.

Páteční program hokejové extraligy je odložený.
Vedení hokejové extraligy kvůli smutným událostem v Praze odložilo páteční kolo

Turnaj řídili rozhodčí CHLMF Martin Jackl, Luboš Neumayer, Dominik Majer, časomíru hlídal Pavel Fára a organizačně turnaj vedl Jiří Kupec. Ceny předávali zástupci CHLMF předseda Jiří Kupec a sekretář CHLMF Pavel Fára. Velké poděkování patří všem, kteří se na přípravě turnaje a jeho hladkému průběhu podíleli. Odměnou jim byla radost ze hry a nasazení všech přítomných dětí. Všechny týmy obdržely ocenění v podobě sladkostí, pohárů, medailí a rozhodně se v předvánoční atmosféře turnaj vydařil a všem zúčastněným líbil. Turnaj podpořilo statutární město Chomutov.

Jiří Kupec