Piráti doma uhájili těsné vítězství proti Bruslařskému klubu

V rámci 24. kola naší nejvyšší hokejové soutěže přivítali chomutovští Piráti na domácím ledě Bruslařský klub z Boleslavi, který by v případě vítězství Piráty přeskočil a sesadil z šestého místa. V první třetině branka nepadla, ale ve druhé už Piráti dali jasně najevo, že propadat tabulkou dolu nechtějí. Během druhé dvacetiminutovky skórovali hned dvakrát. Jenže Boleslav to nevzdala a ve třetí třetině dala kontaktní gól. Hosté začali zle dotírat, ale branku už nedali.

25.11.2016

Piráti Chomutov (v bílém) porazili Mladou BoleslavFoto: Deník/Roman Dušek

Chomutov - První třetina toho mnoho nenabídla. Domácí si dokázali vypracovat dvě slušné šance, ale ani jednu nedotáhli do konce. Bruslaři na tom byli ještě hůř, když se do žádné vyložené šance nedostali. To vstup do druhé části měli Piráti raketový. Michal Vondrka pokořil hostujícího gólmana hned v první minutě po nahození puku Brettem Flemmingem do brankoviště. Také sedmá minuta druhé třetiny se ukázala být pro Piráty šťastná. Sice nevyužili předchozí přesilovku, ale díky důrazu Dávida Skokana odskočili Bruslařům o dvě branky. Dávid za brankou sebral puk a protlačil ho skrze gólmana Lukáše do sítě. Ve třetí části čekali diváci na branku přes osm minut. Mladá Boleslav získala početní výhodu a Tomáš Urban tvrdou střelou prověřil domácího Laca. Ten kotouč vyrazil a volný Tomáš Hynek ho dorazil do sítě. Branka vlila hostům do žil novou energii a zápas se dostával do obrátek. Boleslav měla víc ze hry a domácí Piráti se chvílemi o vítězství báli. Boleslav v závěru odvolala gólmana, ale branku dát nedokázala. Naopak, Michal Vondrka dvakrát minul prázdnou branku hostů.

Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 21. Vondrka (Flemming), 27. Skokan (Valach, Kämpf) – 49. Hyka (Urban, Trončinský)

Piráti Chomutov: J. Laco (Strmeň) – Flemming, Kudělka, Valach, Skinner, Mrázek, Dlapa, R. Havel – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, Šťovíček, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Hřebejk, Račuk, Lauko.

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Tarkki) – Stříteský, Kučný, Trončinský, Holub, Hanzlík, Pastor – Orsava, Žejdl, Jonák – Hyka, Vampola, Lenc – Látal, Urban, Pabiška – Fronk, Musil, Klepiš.

Rozhodčí: Hradil, Pavlovič – Hynek, Kokrment.
Diváci: 4 271

Autor: Jaroslav Průša

25.11.2016 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 45 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidiči MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: Mgr.adam@seznam.cz, nebo volat na tel.č.: 722 116 575 a domluvit pohovor, , Místo výkonu práce - okr. Chomutov a průmyslová zóna Žatec, , Požadujeme - ŘP sk. C+E + profesní způsobilost, , Jedná se o pravidelnou přepravu do SRN v kolečku. Víkendy a občasné pauzy doma. Příplatky za čekání a za víkend. Jsme rodinná firma s vozidly MB Actros euro 6.. Pracoviště: Markéta adamová, Alešova, č.p. 1520, 431 11 Jirkov 1. Informace: Markéta Adamová, +420 722 116 575. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 500 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - CHOMUTOV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč, mzda max. 19500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě CHOMUTOV. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na mzofova@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště chomutov, pod strážištěm, Pod Strážištěm, č.p. 5392, 430 04 Chomutov 4. Informace: Michaela Zofová, +420 727 901 088. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 12 500 Kč Manipulační dělníci ve výrobě Manipulační dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Dostavte se k osobnímu jednání každé pondělí od 13:00 do 15:00 hod. (životopis s sebou) na adresu Dukelská 1266/51, Chomutov, , Místo výkonu práce - ENCZ a.s., Zaječická 1857, Jirkov, okr. Chomutov dle pokynu zaměstnavatele Dar Coporation s.r.o., , Požadujeme - manuální zručnost, učenlivost a fyzickou zdatnost, výpis z rejstříku trestů. Pracoviště: Dar corporation s.r.o. - pracoviště encz a.s., Zaječická, č.p. 1857, 431 11 Jirkov 1. Informace: Michaela Fialová, . Služby - Služby Kadeřník 92 Kč Kadeřníci kadeřnice/kadeřník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 92 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 474 651 294 každý čtvrtek od 9:00 do 11:00 hodin., , Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor tel.č. 474 651 294 nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: hygie@razdva.cz, , Místo výkonu práce - Chomutov, , Požadujeme - vyučení v oboru, praxe vítána. Pracoviště: Hygie družstvo kadeřníků chomutov, náměstí 1. Máje, č.p. 88, 430 01 Chomutov 1. Informace: Hana Fritzová, +420 474 651 294.