Chomutov - První třetina toho mnoho nenabídla. Domácí si dokázali vypracovat dvě slušné šance, ale ani jednu nedotáhli do konce. Bruslaři na tom byli ještě hůř, když se do žádné vyložené šance nedostali. To vstup do druhé části měli Piráti raketový. Michal Vondrka pokořil hostujícího gólmana hned v první minutě po nahození puku Brettem Flemmingem do brankoviště. Také sedmá minuta druhé třetiny se ukázala být pro Piráty šťastná. Sice nevyužili předchozí přesilovku, ale díky důrazu Dávida Skokana odskočili Bruslařům o dvě branky. Dávid za brankou sebral puk a protlačil ho skrze gólmana Lukáše do sítě. Ve třetí části čekali diváci na branku přes osm minut. Mladá Boleslav získala početní výhodu a Tomáš Urban tvrdou střelou prověřil domácího Laca. Ten kotouč vyrazil a volný Tomáš Hynek ho dorazil do sítě. Branka vlila hostům do žil novou energii a zápas se dostával do obrátek. Boleslav měla víc ze hry a domácí Piráti se chvílemi o vítězství báli. Boleslav v závěru odvolala gólmana, ale branku dát nedokázala. Naopak, Michal Vondrka dvakrát minul prázdnou branku hostů.

Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 21. Vondrka (Flemming), 27. Skokan (Valach, Kämpf) – 49. Hyka (Urban, Trončinský)

Piráti Chomutov: J. Laco (Strmeň) – Flemming, Kudělka, Valach, Skinner, Mrázek, Dlapa, R. Havel – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, Šťovíček, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Hřebejk, Račuk, Lauko.

BK Mladá Boleslav: Lukáš (Tarkki) – Stříteský, Kučný, Trončinský, Holub, Hanzlík, Pastor – Orsava, Žejdl, Jonák – Hyka, Vampola, Lenc – Látal, Urban, Pabiška – Fronk, Musil, Klepiš.

Rozhodčí: Hradil, Pavlovič – Hynek, Kokrment.
Diváci: 4 271