„Z naší strany to byl nejhorší zápas v sezóně. Všichni hráči k němu nepřistoupili dobře. Ale je dobře, že tenhle zápas přišel ještě před play-off. Musíme se z něj ponaučit a do play-off náš výkon rapidně zlepšit, protože takhle se nedají hrát ani rozhodující zápasy krajského přeboru,“ hodnotil po střetnutí jeden z chomutovských trenérů Pavel Damašek.

„Myslím, že to poprvé bylo slušně vyrovnané, což dokládá i výsledek. Popravdě škoda teče na konci, ale na druhou stranu musíme přiznat, že Chomutov byl lepší. Měli určitě přes padesát střel, ale nám parádně zachytal gólman. Od toho se odvíjelo, že to bylo vyrovnané. Myslím, že takový zápas je i pro Chomutov a fanoušky lepší, když nevidí nesmyslný výsledek 15:2. Muselo se jim to líbit,“ přidal svůj pohled roudnický Milan Toman.

Jaromír Jágr, muž mnoha rekordů a primátů. Pětkrát reprezentoval Česko na olympiádě!
Olympijský hokej v unikátních datech: Známe české bašty, Morava je slabá

Chomutov – Roudnice 6:4 (2:0, 1:2, 3:2)

Branky a nahrávky: 8. Chlouba (Rindoš, Mála), 18. Jaroš (Deveri, Kostourek), 30. Hartman (Chrpa, Kostourek), 48. Mežnar (Kostourek, Jaroš), 60. Mežnar (Kostourek, Bártek), 60. Mála (Kostourek) – 30. Pokorný (Kuchař), 39. Kuchař (Pokorný, Kolenatý), 55. Dobrov (Kuchař), 60. Lauko (Štosek).

Chomutov: Hanuljak – Novák, Ferbas, Klapka, Hartman, Bártek, Charousek – Rindoš, Chlouba, Huňady – Chrpa, Mežnar, Kostourek – Freiberg, Řezníček, Mála – Jaroš, D. Šilar, Deveri.

Roudnice: Sluka – Kašička, Urych, Kolenatý, Vaněk, Kopecký, Štosek – Vacek, Pokorný, Čichovský, Vojtěch, Kuchař, Lauko, Špaldoň, Dobrov, Matuška, Purma.