„V první řadě bych se chtěl omluvit všem fanouškům, kteří přišli. Předvedli jsme ostudný výkon, nedovedu si představit, že když na Slavii předvedeme jeden z nejlepších výkonů sezóny, tak za dva dny zvládneme nastoupit a předvést takový výkon. Obrovské zklamání a já se omlouvám všem lidem,“ poslal vzkaz domácí kouč do ochozů ROCKNET arény. A pak začal mířit do vlastních řad.
„Pokud chceme takhle pokračovat, tak nemáme právo být v první osmičce. Bohužel to není poprvé. Pokud si hráči neuvědomí, že bez bojovnosti a srdíčka se nedá hrát, tak budeme prohrávat.“

Komplet černý den týmů ze severu Čech podtrhli kadaňští Trhači, kteří bez vstřelené branky prohráli 0:4 na ledě Havířova.
„První dvě třetiny jsme hráli to co jsme chtěli. Věděli jsme, že domácí na nás nastoupí, takže jsme chtěli přečkat úvodní tlak a sami být nebezpeční. Bohužel po individuálních chybách jsme dostali v každé třetině gól. Třetí třetinu bych už nerad hodnotil, kdo zápas viděl, tak ví, co mám na mysli," mrzelo hostujícího trenéra z Kadaně Tomáš Hamaru.

Baník (zelení) doma s Kladnem na body nedosáhl.
Zápas Baníku Chomutov s Kladnem rozhodl už první poločas