Most se dostal do vedení ve třinácté minutě. Nakonec se ukázalo, že to byl poslední puk, který prošel za záda Hanuljaka. „Ztratili jsme puk na naší modré čáře a byl z toho protiútok. Poté jejich hráč vystřelil, náš hráč mu to svojí hokejkou přizvedl a bohužel spadlo to tam.“

Slabinou chomutovského týmu v utkání bylo opět proměňování přesilových her. "Nám v posledních pár zápasech přesilovky moc nevycházejí, nepadá nám to tam. Ale je to o důrazu před bránou soupeře, protože málo střílíme a snažíme se vymýšlet stále nějaké kombinace do prázdné brány. Pak tam chybí tlak před bránou soupeře,“ vysvětlil chomutovský brankář.

Ten ví, že Chomutov musí v letošní sezóně sbírat více bodů. „My prostě musíme stále vyhrávat. Na té špičce je to tak vyrovnané, každý bod je v tabulce znát. My chceme být nahoře a chceme vyhrávat, sbírat stále body. Bohužel musíme stále sbírat dva nebo tři body, abychom se na špičce udrželi.“

Porážka i v Litoměřicích

Kadaňští hokejisté se nemohli radovat ani o tomto víkendu. Po domácí porážce prohráli 2:1 v Litoměřicích. Kadaň prohrávala již od čtvrté minuty, vyrovnat se jí podařilo ve 23. minutě z hole Stehlíka. Další gól již ale kadaňští nepřidali a nakonec odcházeli poraženi.

„Přijeli jsme sem urvat nějaké body, ale nepodařilo se to. Na jeden gól se těžko vyhrává, ikdyž na střely jsme nejspíš zvítězili,“ komentoval utkání kadaňský kouč Jiří Rech.