Jako první se na led postavili hráči staršího dorostu a juniorů, A tým dospělých si ještě vybírá poslední dny dovolené a na led naskočí příští pondělí.

Během letní přestávky došlo v realizačních týmech mládežnických celků KLH Chomutov k několika změnám.

Vše při starém je u juniorů, kteří budou i nadále nastupovat pod vedením dvojice Aleš Totter, Zděnek Chuchel.

Od starších dorostenců odešel Leo Gudas a na jeho místo nastoupil další trenér se zkušenostmi z dospělého hokeje u BK Mladá Boleslav, Vladimír Čermák. Na pozici asistent hlavního trenéra staršího dorostu i nadále zůstává ambiciózní kouč Pavel Innemann.

Po roční odmlce strávené u juniorů v Klášterci nad Ohří se do Chomutova vrací Pavel Táborský, který převzal družstvo mladšího dorostu.

Novinkou je zřízení funkce ředitele sportovního úseku mládeže, na kterou nastoupil Zdeněk Vojta, bývalý kouč týmu dospělých KLH Chomutov, který jej trénoval s dnes již zesnulým Milanem Fiedlerem.
„Jeden z mých hlavních cílů je, aby nadějní odchovanci neodcházeli do jiných konkurenčních klubů, ale hráli za áčko Chomutova,“ říká Zdeněk Vojta.

Junioři budou mít zpestřenou přípravu turnajem Red Bull cup, který pořádá rakouský mistr HC Red Bull Salzburg. Desítka českých mužstev změří síly mezi sebou (v rámci západní i východní skupiny) a také se utká s rakouským týmem. Juniorka má před ostatními náskok v tom, že jezdila na led do Slaného už od května.