Už v páté minutě poslal hosty do vedení Diviš a další chomutovské trápení tak bylo na světě. Hned na začátku druhé části ale strhli vedení na stranu domácích Bombic s Eiseltem a vypadalo to, že severočeši se dostali do zápasu a dovedou jej k očekávanému vítězství. To se ovšem nestalo, navíc ve 36. minutě vyrovnal Karpov a krátce poté poslal hosty znovu do vedení Diviš.

Třetí část se nesla v duchu snahy domácích o vyrovnání a to se po třech minutách hry povedlo juniorovi Hofmeisterovi. Další šance domácích ovšem zůstaly nevyužity a protože v prodloužení nevyužil ani jeden z týmů své přesilovky, musely o vítězi rozhodnout samostatné nájezdy.

V nich se nakonec štěstí přiklonilo na stranu domácích, vítězný gól si připsal Jeslínek.

KLH Chomutov - HC Berounští Medvědi (0:1, 2:2, 1:0 - 0:0 - 1:0)

Rozhodčí: Kubičík, Chocholouš, Svoboda. Diváků: 1069.

Branky: 22. Bombic (Hájek), 23. Eiselt (Jeslínek), 43. Hofmeister (Trochta, Jeslínek), rozhodující nájezd Jeslínek - 5. Diviš (Vlček), 36. Karpov (Šinágl, Besser), 37. Diviš (Růžička).

Chomutov: Hanuljak - Mazanec, Bombic - Hájek, Posmyk - Malínský, Všetečka - Kubát, Révay - Eiselt, Trochta, Duda - Mišovic, Kůs, Jíra - Hofmeister, Domin, Jeslínek - Milotínský.

Beroun: Fiala - Nevěd, Cuník, Růžička,Braniš, Vošmik, Malý - Besser, Švagrovský, Šinágl, Vlček, Novotný, Luňák, Rudoský, Kupec, Diviš, Karpov, Pavel, Tůma