Letci na Piráty vlétli pěkně od podlahy a už po čtyřech minutách od úvodního buly vedli díky Kyselovi a Poppelovi 2:0. V prostřední třetině se domácí dostali na rozdíl jediné branky a sladký obrat dokonali v poslední periodě, když těsné vedení 3:2 vystřelil v 59. minutě Viktor Hübl.

Druhý zápas play off mezi Kadaní a Brnem.
Bravo! Futsalová Kadaň srovnala play off s Helasem. Vyhrála o gól

„První třetina byla z naší strany špatná. Možná to bylo tím, že jsme měli týden volno. Nešli nám nohy a na začátku jsme udělali dvě hloupé chyby, které soupeř potrestal. Důležité bylo, že jsme se nevzdali. Trochu jsme v kabině museli zvýšit hlas, ale pomohlo to. Zase jsme začali hrát to, co jsme chtěli, co se týče pohybu, tlaku do brány, a tak dále. Zápas jsme nakonec zvládli. Musím smeknout nejen před týmem, ale i před fanoušky, protože atmosféra byla opravdu fantastická," řekl trenér Pirátů Petr Martínek.

„Úplně jednoduché. Šťastný závěr pro domácí, smutný závěr pro nás. Hrálo se nahoru dolů, myslím, že to se musí fanouškům líbit. Ukázali jsme, že umíme kousat, jsme plní sil, plní motivace a těšíme se na pondělí," přidal hostujíící Ondřej Paul.

1. zápas čtvrtfinále play off:

Piráti Chomutov – Letci Letňany 3:2 (0:2, 1:0, 2:0), stav série: 1:0

Branky a nahrávky: 28. M. Tůma (J. Svoboda, Eret), 53. Havel (Veselý, T. Koblížek), 59. Hübl (Chrpa, Březák) - 2. Kysela (Theimer, Vacín), 4. Poppel (Sklenář, Korčák). Rozhodčí: Hlinka, Bernat – Toman, Sýkora. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 2 024.

Chomutov: Altrichter – Kadeřávek, Březák, Eliáš, Ulrych, Záruba, Havel, Váchal – Stehlík, Hübl, Zajíček – J. Svoboda, Eret, M. Tůma – Veselý, T. Svoboda, Jouza – Mála, T. Koblížek, Chrpa – Kostourek.

Letňany: Nečas – L. Chalupa, Z. Fiala, D. Němeček, Hamšík, Drtina, Gurjevskij, Ducháč – Korčák, Sklenář, Poppel – Turek, Arnošt, Mrňa – Theimer, Pšenička, Kysela – Labuzík, Vacín, Poul – Mácha