Chomutov – Písek
V souboji prvního týmu s posledním se poprvé prosadili hosté. V desáté minutě se prosadil písecký Luňák a zaskočil favorita. Chomutovu se ale podařilo včas vyrovnat, v patnácté minutě dal o sobě vědět sniper Seman – 1:1.

Ve druhé části se již domácí dostali také do vedení, střelcem druhé branky nebyl nikdo jiný, než opět Filip Seman 2:1. Písečtí hokejisté se snažili o vyrovnání, domácí hráči jim ho ale nepovolili a díky třetí brance z hole Milana Hluchého zvítězili 3:1. Díky zaváhání pronásledovatelů z Jihlavy a Ústí nad Labem mají chomutovští na čele tabulky solidní náskok šesti bodů.

Beroun – Kadaň

Kadaňským hokejistům se nedaří venku, což se projevilo i tentokrát v Berouně. Na branku domácích z páté minuty reagoval o šest minut později Stanislav Mikšovic – 1:1. Ještě do první sirény ale domácí opět strhli vedení na svou stranu. V prostředním dějství se hostům podařilo dokonce vyrovnat Novákem, to ale bylo z jejich strany všechno. O tom, že si z Berouna neodvezou ani bod rozhodl v 52. minutě domácí Hafenrichter.