Úvodní buly vyhráli hosté, během první třetiny však byli slabším týmem. Soustředili se hlavně na pevnou obranu a útočnou snahu přenechávali domácím. Ti se ale těžko prosazovali do šancí, v desáté minutě měli možnost přesilové hry, branku z ní ale nevytěžili.

To se Chomutovu povedlo až ve dvanácté minutě při hře 5 na 5, Jaroslav Kůs našel Davide Havíře mezi kruhy a ten otevřel skóre.
Ani ve druhé části se obraz hry moc nezměnil, hosté se do útoku příliš nehrnuli, naproti tomu domácí nemohli najít recept na překonání jejich obrany. Necelých čtrnáct set diváků na chomutovském stadionu tedy branku nevidělo.

Do třetího dějství vstoupili lépe domácí, v dohrávané přesilovce zvýšil vedení na 2:0 Tomáš Brňák. Litoměřicím se podařilo snížit ve 49. minutě, do střelecké listiny se zapsal Petr Horčička. Do konce utkání si ale KLH Chomutov hubený náskok uhlídal a připsal si tři body za výhru 2:1.