Kaše si díky němu vydělá celkem 7,8 milionu dolarů (téměř 178 milionů korun) a finančně si polepší. V předchozí sezoně, která byla jeho druhou v elitní lize, si podle tříleté vstupní smlouvy vydělal přes 700 tisíc dolarů.

„Ondřej je opravdu velmi talentovaný šikovný hráč, který má před sebou v této lize zářivou budoucnost. Dobře bruslí, umí skórovat a jako hráč se bude i nadále zlepšovat s přibývajícími zkušenostmi,“ citoval server ČTK generálního manažera kalifornského týmu Bob a Murrayho, jenž měl na bývalého forvarda chomutovských Pirátů pouze slova chvály.

Dvaadvacetiletý Kaše má za sebou velmi povedený ročník a vylepšil si osobní maxima. Odehrál 66 zápasů v základní části a nasbíral 38 bodů za 20 branek a 18 asistencí. S 18 kladnými body v hodnocení účasti na ledě při vstřelených a obdržených gólech byl třetím nejlepším v týmu Ducks. Během čtyř duelů play off nebodoval.

Kačeři si Kašeho vybrali jako 205. hráče během draftu v roce 2014. A jako dosud jediný ze 7. kola tehdejšího výběru talentů to dotáhl až do NHL.