SOBOTA 12. ZÁŘÍ

SOFTBALL

Semifinále extraligy

SC 80 Beavers Chomutov - Eagles Praha - Krč, 14.00 hod., softballové hřiště u ZŠ Akademika Heyrovského, Chomutov;

3. liga kadetů

4.turnaj, od 09.00 hod., softballové hřiště u ZŠ Akademika Heyrovského, Chomutov;

MOTOKROS

Mezinárodní mistrovství České republiky juniorů

Motokrosová dráha Krásná Lípa u Chomutova, tréninky jezdců začínají v 8 hodin, vlastní závody od 13 hodin. Pořadatel: Motosportklub Málkov;

FOTBAL

Divize

FC Chomutov - FK Neratovice-Byškovice, 10.15 hod., stadion na Zadních Vinohradech;

Krajský přebor

AFK LoKo Chomutov - TJ Srbice, 14.00 hod., hřiště na Březenecké, Chomutov;

I. A třída

SK Ervěnice - 1.FC Spořice, 13.00 hod., Žižkova ul., Jirkov,

TJ Březno - TJ Domoušice, 15.00 hod.,

TJ Údlice - SK LEDVICE, 17.00 hod.;

I. B třída

SK Černovice - TJ Kopisty, 13.30 hod.,

TJ Vejprty - SK Kryry, 13.30 hod.,

TJ Perštejn - TJ Ervěnice B, 17.00 hod.;

Okresní přebor

TJ Sokol Otvice - SK Libědice, 14.30 hod.,

1.SK Jirkov - TJ Tatran Klášterecká Jeseň, 17.00 hod., hřiště Březenec,

TJ Sokol Místo - TJ Slavoj Droužkovice, 17.00 hod.;

Okresní soutěž

TJ Jiskra Kovářská - FK Čechie Hrušovany , 17:00 hod.,;

HOKEJ

1. liga

SK Kadaň - Rytíři Kladno, 17.00 hod., zimní stadion Kadaň;

2. liga

HC Klášterec nad Ohří - HC Lední Medvědi Pelhřimov, 17.00 hod., zimní stadion Klášterec nad Ohří;

FUTSAL

Příprava

FC Betis Kadaň - T. V. Wackersdorf (D), 17.30 hod., sport. hala Kadaň;

Letní liga CHLMF (24. ročník)

Turnaj 1. a 2. ligy, 08.00 - 14.45 hod., sport. areál DUHA, Cihlářská ul., Chomutov;

BASKETBAL

Turnaj juniorů U19

09.00 - 19.00 hod., Městská sport. hala, Chomutov;

FLORBAL

Příprava dorostenců

Kati Kadaň - Florbal Chomutov, 13.30 hod., sport. hala Kadaň;

NOHEJBAL

TJ SPARTAK - ASTRA - CUP 2015 (VIII. ročník)

Nohejbalový turnaj trojic, prezentace od 09.00 hod., zápasy od 10.15 hod., sport. areál Perštejn;

NEDĚLE 13. ZÁŘÍ

HOKEJ

Extraliga

Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, 17.30 hod., SD Aréna,

FOTBAL

I. A třída

SK Strupčice - Tatran Kadaň, 17.00 hod.,

Baník Březenecká Chomutov - FK Louny, 17.00 hod.;

Okresní přebor

1. FC Spořice B - SKP Kadaň, 17.00 hod.,

FK Rašovice - SK Málkov, 17.00 hod.,

TJ Sokol Údlice B - TJ Sokol Vilémov, 17.00 hod. ;

Okresní soutěž

SK Černovice B - 1. SK Jirkov B, 10.30 hod.,

FC H.V. Vrskmaň - TJ Sparta Radonice, 17.00 hod.,

TJ Sokol Výsluní - TJ Sokol Mašťov, 17.00 hod.;

SOFTBALL

3. liga kadetů

4.turnaj, softballové hřiště u ZŠ Akademika Heyrovského, Chomutov;

BASKETBAL

Turnaj juniorů U19

09.00 - 15.00 hod., Městská sport. hala, Chomutov;

STŘEDA 16. ZÁŘÍ

HOKEJ

1. liga

SK Kadaň - Jestřábi Prostějov, 18.00 hod., zimní stadion Kadaň.