PÁTEK 9. ŘÍJNA

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga

Piráti Chomutov - Verva Litvínov, 17.20 hod., SD Aréna Chomutov;

FOTBAL

Divize

FC Chomutov - Baník Souš, 19.30 hod., stadion na Zadních Vinohradech;

FUTSAL

2. liga

Betis Kadaň - GL Litoměřice, 19.30 hod., sport. hala Kadaň,

Divize

Baník Chomutov - SKP Kolín, 19.15 hod., Městská sport. hala Chomutov;

SOBOTA 10. ŘÍJNA

FLORBAL

G2 liga juniorů

Florbal Chomutov - Technology Florbal Mladá Boleslav, 14.00 hod.,

1. liga žen

Florbal Chomutov - FBC Dobruška, 17.00 hod.,

Národní liga Západ

Florbal Chomutov - T.B.C. Králův Dvůr, 20.00 hod., vše Městská sport. hala Chomutov,

Kati Kadaň - Sokol Jaroměř, 20.00 hod., sport. hala Kadaň;

FOTBAL

I. A třída

TJ Březno - TJ Dobroměřice, 15.00 hod.,

SK Ervěnice-Jirkov - TJ Podbořany, 16.00 hod.,

Baník Březenecká Chomutov - FK Klášterec nad Ohří, 16.00 hod.,

TJ Údlice - TJ Obrnice, 16.00 hod.;

I. B třída

TJ Vejprty - FK Vroutek, 12.30 hod.,

TJ Perštejn - FK Žatec B, 16.00 hod.;

Okresní přebor

TJ Sokol Otvice - FK Rašovice, 14.30 hod.,

TJ Sokol Místo - 1.SK Jirkov, 16.00 hod.,

TJ Sokol Vilémov - SKP Kadaň, 16.00 hod.,

TJ Slavoj Droužkovice - SK Málkov, 16.00 hod.;

NEDĚLE 11. ŘÍJNA

SOFTBALL

Finále extraligy (4. zápas)

Beavers Chomutov - Spectrum Praha, 13.00 hod., softballový areál Heyrovského ul., Chomutov;

FLORBAL

1. liga žen

Florbal Chomutov - Sokol Jaroměř, 09.00 hod.,

G2 liga juniorů

Florbal Chomutov - TJ Znojmo LAUFEN CZ, 12.00 hod., vše Městská sport. hala Chomutov;

FOTBAL

Divize žen

SK Ervěnice-Jirkov - TJ Sokol Brozany, 16.00 hod.,

I. A třída

SK Strupčice - TJ Domoušice , 16.00 hod.;

Okresní přebor

1. FC Spořice B - TJ Tatran Klášterecká Jeseň, 16.00 hod.,

TJ Sokol Údlice B - SK Libědice, 16.00 hod.;

Okresní soutěž

SK Černovice B - TJ Jiskra Kovářská, 10.30 hod.,

TJ Sparta Radonice - FK Čechie Hrušovany, 15.00 hod.,

FC H.V. Vrskmaň - TJ Sokol Výsluní, 16.00 hod.,

1. SK Jirkov B - TJ Sokol Mašťov, 16.00 hod.;

VOLEJBAL

Amatérská volejbalová liga

Od 08.30 hod., sport. hala Kadaň;

PONDĚLÍ 12. ŘÍJNA

HOKEJ

WSM Liga

SK Kadaň - Hokej Šumperk 2013, 18.00 hod.;

ÚTERÝ 13. ŘÍJNA

HOKEJ

WSM Liga

SK Kadaň - HC Zubr Přerov, 18.00 hod.