Jako první se trefil do sítě hostující Lukáš Nedvídek, který proměnil v 35. minutě přihrávku spoza brány. Trhači se ale prosadili vzápětí, když přesilovou hru proměnil již po 8 sekundách Lukáš Blaha střelou od modré čáry. Do vedení dostal domácí Nicolas Hlava, který po zmatcích před bránou Slávie dotlačil puk za Frodla. Vyrovnáno pak bylo za minutu. Kasíkovo nahození před branku tečoval Lukáš Krejčík a poslal zápas do prodloužení. 

Nastavenou pětiminutovku rozehrálo mnohem lépe trio domácích, které Slavii zatlačilo a po faulu Marka Račuka na Jakuba Trefného před brankou sudí nařídil trestné střílení. Kapitán Kadaně poslal puk mezi betony hostujícího brankáře a rozhodl o bonusovém bodu pro domácí. 

„Pěkné, bojovné utkání. Slavia je silný soupeř, ale dá se říci, že kluci splnili, co měli. Dobrá obrana, přechod do útoku, aktivní přístup, byť jsme dali „jen“ tři góly, jeden z nájezdu v prodloužení. Těch šancí jsme tam ale měli neskutečně. Samozřejmě soupeř taky, Pavlát chytal excelentně. Myslím si, že už se to muselo konečně protrhnout, abychom získali konečně nějaké body,“ zhodnotil zápas asistent trenéra domácích Miroslav Buchal. 

To Jan Srdínko, trenér HC Slavia Praha nebyl spokojen: „Je to pro nás zklamání. Chtěli jsme bodovat za tři body, to se nám nepodařilo. Nebyli jsme spokojeni ani s předvedenou hrou a nehráli jsme dobře ani přesilové hry.“

SK Trhači Kadaň – HC Slavia Praha 3:2 PP (0:0, 1:1, 1:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 39. Blaha (Hejcman, Havlíček), 52. Hlava (Chlouba, Chrpa), 61. Trefný (TS) – 35. Nedvídek (Z. Doležal, Ryzák), 53. Krejčík (Kasík, Jankovský). Rozhodčí: Škrobák, Kostourek – Belko, Kokrment. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 412. Střely na branku: 34:43.


SK Trhači Kadaň: Pavlát – Trefný, Černý, Blaha, Šefl, Kadeřávek, Szathmáry – Krejčiřík, Kůs, Hlava – Chrpa, Chlouba, Müller – Wágner, Rindoš, O. Procházka – Havlíček, Hejcman, Šťovíček.


HC Slavia Praha: Frodl – Barák, Pohl, Kasík, A. Růžička, Ryzák, Kolařík, Šmíd – Z. Doležal, Račuk, Nedvídek – Jankovský, Šafránek, L. Krejčík – M. Kadlec, Šagát, Krliš – M. Ondráček, Kubica.