Borci, kteří řídili vítězství Trhačů, byli Jaroslav Kůs a Šimon Szathmáry. Oba si připsali dva kanadské body za branku a přihrávku.
V 10. minutě oba asistovali u vedoucího gólu Dufka a přispěli k vedení kadaňských Trhačů. Tím jejich role ale v zápase neskončila. Po brance Procházky, který dostal domácí do vedení 2:0, stali Ústečtí ještě vyrovnat na 2:2.

V 37. minutě dostal Šimon Szathmáry Kadaňské v přesilové hře po ráně od modré opět do vedení 3:2. A jejich vedení potvrdil Jaroslav Kůs v 43 minutě. Bylo to opět v přesilové hře, kdy z ostrého úhlu vrátil kotouč do poloprázdné brány.
Trhači zůstávají se 14 body na posledním místě WSM Ligy. V příštím kole hrají v sobotu na ledě první Energie Karlovy Vary.

SK Trhači Kadaň – HC Slovan Ústí nad Labem 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 10. Dufek (Kůs, Szathmáry), 11. O. Procházka, 37. Szathmáry (Kadeřávek), 43. Kůs (Hejcman) – 14. D. Merta (P. Kousal), 22. D. Merta (Vrdlovec).

Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Malý, Šimán. Vyloučení: 7:6, navíc Chlouba (Kadaň) 10 minut. Využití: 1:1. Střely na branku: 47:36. Diváci: 310.

SK Trhači Kadaň: Pavlát – Trefný, Černý, Blaha, Buchtela, Kadeřávek, Szathmáry – Müller, Kůs, Dufek – Chrpa, Chlouba, Hlava – Flynn, Hejcman, Procházka – Krejčiřík, Tupý.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Hes, Bernad, Vágner, Husák, Kurka, Zdvořáček – Vachovec, Roubík, Smolka – Merta, Vrdlovec, Kousal – Severa, Najman, Navarra – Sladkovský, Jandus.