I když na začátku to tak nevypadalo. Kadaň se totiž po devíti zápasech ocitla na dně první ligy a přišla první výměna trenéra. Trenér Michal Jäger byl odvolán a začala vítězná jízda sportovního klubu. Důvod? Útočník Kadaně Filip Seman ho vidí v angažování Jiřího Čelanského na post hlavního trenéra: „Po výměně trenéra jsme se zvedli a vypadalo to všechno super. Hráli jsme dobře, dařilo se nám." Podobně jsou na tom i fanoušci Kadaně: „Jak už psali mnozí, veliké dík patří Jirkovi Čelanskému, který nás zvedl ze samotného dna až na vrchol. Díky všem,"napsal na klubovém webu fanoušek NitramAmilk.

Trenér Čelanský spolu s asistentem Skořepou trval na agresivitě ve hře, dohrávání osobních soubojů a hlavně začal vítězit. Mezi devatenáctým a sedmadvacátým kolem tým zaznamenal devět vítězství za sebou a strmě stoupal tabulkou. Vzestup se zastavil až na čtvrtém místě tabulky první ligy.

A pak přišla další změna trenéra - vynucená. Úspěšného Čelanského si stáhli Piráti Chomutov a na střídačku Kadaně se postavili bývalí trenéři Chomutova Jiří Doležal a Mikuláš Antonik. Situace se obrátila a nastalo vyklizení pozic. Dvojice vedla kadaňské v sedmi utkáních, v kterých získali jenom sedm bodů. Filip Seman zhodnotil zbytek sezony bez Čelanského: „Po odchodu pana Čelanského to už nebylo ono. Trošku se od nás odklonilo štěstíčko."

Po odvolání trenérské dvojice Doležal Antonik z důvodu neloajálních postojů k organizaci Piráti Chomutov Kadaň dokončila sezonu s Mikšovicem, Martínkem a Gudasem, kteří vedli kadaňské v bojích play-off. A prohráli s Třebíčí na zápasy 0 : 4. I když výsledek vypadá jednoznačně, až na poslední čtvrté utkání šlo o vyrovnané souboje: „4:0 vypadá jednoznačně, ale byly to všechno těsné zápasy, nehráli jste špatně. Mějte se a hodně štěstí do dalších prvoligových sezón,"pochválil na webu černožluté fanoušek Třebíče.