V zápase padlo jedenáct branek, ale v úvodu utkání se pozdější výhra Kadaně 7:4 nerodila vůbec lehce. Táborští dokázali v první třetině dvakrát utéct do vedení, ale domácí vždy dokázali rychle odpovědět. Po trefách Tona s Tsyganovem na kadaňské a Červeného s Kocarem na táborské straně se odcházelo do šaten za stavu 2:2.

Důležitý moment pak přinesl začátek druhé části, během jediné minuty zařídili domácím dvoubrankový náskok Ton s Charouskem.

Za stavu 4:2 hosté hodně znervózněli a na ledě se začalo pěkně jiskřit. Další góly pak padaly až ve třetí části a to z větší části do táborské branky. Nejprve Ton zkompletoval svůj hattrick, po něm snižoval Hanzal, na jehož trefu vzápětí odpověděl domácí Freiberg a na další snížení Štrby pak v závěru utkání zareagoval Zmeškal - 7:4.

Závěr zápasu se nesl v hodně nervózním duchu a to na ledě i v hledišti. Ze sektoru táborských fanoušků dokonce přilétla na střídačku hostů dýmovnice a hosté tak díky vlastním příznivcům dohrávali poslední vteřiny zápasu v hustém dýmu.

SK Kadaň - HC Tábor 7:4 (2:2, 2:0, 3:2)

Góly 0:1 6. Červený (Kudrna), 1:1 8. Ton (Rutta, Freiberg), 1:2 11. Kocar (Šperger), 2:2 14. Tsyganov (Rutta), 3:2 22. Ton (Freiberg), 4:2 23. Charousek (Seman, Ťupa), 5:2 42. Ton (Milotínský, Tsyganov), 5:3 43. Hanzal (Matušík), 6:3 45. Freiberg (Ton, Tsyganov), 6:4 53. Štrba (Padělek), 7:4 55. Zmeškal (Sikora, Seman).

Rozhodčí: Florián, Bertlík, Koskuba. Vyloučení 7:8 + Červený 10 minut. Využití 2:0. Diváků: 1050.

Kadaň: Štěrba - Schmidt, Szakal, Zmeškal, Rutta, Hartmann, Ťupa, Žižka - Seman, Charousek, Sikora - Ton, Freiberg, Mužík - Rohan, Bursík, Balázs - Malát, Tsyganov, Milotínský - Hoffmeister.

Tábor: Kovář - Kanov, Zíb, Kudrna, Černý, Poživil, Lukáč, Kostourek, Hanzal, Kocar, Nedorost, Štrba, Rob, Kuchejda, Červený, Padělek, Voříšek, Matušík, Mrkvička, Ferebauer, Šperger.