Kamile, vychytal jste čisté konto hned ve třetím utkání po návratu do Chomutova a po závěrečném hvizdu na vás byla vidět veliká radost. Ceníte si hodně vychytané nuly?
Je to paráda, ale musím zůstat nohama na zemi. Jsem za to prostě vděčnej, ale nebudu to přeceňovat. Musím makat dál.
Jak jste celkově vnímal návrat na chomutovský led?
Bylo to takové zvláštní. Prostředí tady samozřejmě znám, jsem tu jako doma. V kabině už je to ale jiné, hráči jsou jiní až na Péťu Jíru, takže jsou to takové smíšené pocity.
Fanoušci také oprášili starý pokřik na vás, jak se to poslouchá?
Poslouchá se to fakt krásně, je to prostě super.
Jak vidíte vaši budoucnost v Chomutově? Berete to vážně jako výměnu na patnáct zápasů, nebo byste chtěl situaci chomutovských brankářů zamotat?
Já nechci nic zamotávat, tak vůbec nepřemýšlím. Snažím se odvést maximum na tréninku a převést to do zápasu. To ostatní by byla jak se říká starost navíc.
Kdybyste dostal šanci, bylo by to pro vás příjemné?
Rozhodně neříkám, že bych nechtěl dostat větší šanci, nechci nad tím ale přemýšlet. Vnímám to tak, že jsem přišel pomoct a mám respekt k Hanymu. Myslím, že je to vynikající gólman a právem se tady drží tak dlouho jako jednička.
Naznačovali vám trenéři, že byste tady mohl i zůstat?
Těch patnáct zápasů vlastně znamená, že na tu důležitou část tady budu. Budeme tři, myslím si, že u takového mančaftu s takovým cílem je určitě dobré, že brankářů bude připraveno víc.
V poslední době jste vypomáhal pražské Spartě, teď vypomáháte tady v Chomutově. Chtěl byste se ještě nějak blýsknout a zkusit jiné angažmá, když máte teď dobrou formu?
Už mi není dvacet. To neznamená, že nemám ambice, chci vyhrávat a chci chytat dobře, to je ta největší ambice. Už ale nepřemýšlím nad nějakými týmy, nesním, že budu chytat tam nebo tam a myslím, že je to dobře. Můžu se lépe soustředit na tu svojí práci.