Nejen hokejoví fanoušci se budou moci setkat tváří v tvář s hráči, kteří pro Litvínov vybojovali první a zatím jediný extraligový titul. Promluvit si s nimi otevřeně, u piva, v příjemné atmosféře restaurace Srdcovka Osada v Litvínově. 3. poločas Bez frází se odehraje ve čtvrtek 30. listopadu od 17:30. Vstupné je 290 korun.

Co vás čeká: Zajímalo vás, o čem se v kabině mluvilo před třetí třetinou rozhodujícího finálového zápasu Litvínova s Třincem? Chcete znát historky dlouholetých litvínovských parťáků? Chcete se zeptat? Přijďte a položte jakoukoli otázku. Nic není tabu.

Malý sparťanský fanoušek slaví druhou branku svého týmu.
VIDEO: Nabitá aréna tleskala litvínovskému gestu fair play. A pak výhře Sparty

Besedu bude moderovat Karel Nocar, ale většinu otázek položí právě účastníci, kteří do restaurace přijdou a nad pivem se budou moci zeptat na cokoliv. Třeba Michala Trávníčka, který v dresu chemiků strávil stěží uvěřitelných 21 let. Velký kus společně s dalším hostem debaty Viktorem Hüblem.

Ten se postupně stal kapitánem Litvínova, v extralize také nastupoval téměř výhradně za "Chezu" a je nejproduktivnějším hráčem v historii české soutěže. V příběhu Bez frází vypráví o tom, jak postupně kráčel za snem vyhrát pro Litvínov titul.

Často mluví i o skvělém parťákovi z útoku Františku Lukešovi, společně rostli a pilovali herní inteligenci, mají spoustu společných zážitků z kabiny i mimo ni. Proto není divu, že se i tato legenda klubu v Srdcovce Osada objeví.

Reprezentantka a olympionička Simona Kubová.
Nechcete dárek zabalit? Plavkyně Kubová chystá v Chomutově vánoční překvapení

František Lukeš má k Litvínovu vztah jako málokdo, odjakživa měl v lásce místní stadion, atmosféru i město. O tom vypráví ve svém příběhu Kousek od baráku na webu Bez frází. Do Srdcovky Osada se chystají i další hokejisté spjatí s místním klubem včetně Jana Kloboučka.

Povídat si se zájemci budou i legendární brankář Zdeněk Orct nebo fotbalová legenda FK Teplice Jan Rezek.

Díky moderátorovi večera plného sportovních osobností Karlu Nocarovi, bývalé házenkářské legendě a kapitánovi národního týmu, bude setkání plné emocí a také odpovědí na otázky, které nikde jinde nezazní. Pro 3. poločasy Bez frází totiž platí – Co se na setkání řekne, to tam také zůstává. I díky tomu se otevírají témata, která by jen stěží jinde dostala prostor a odpovídá se na otázky, které účastníky třeba ani nenapadly…

(jak, vev)