První emoce vzplály při druhé brance Chomutova, kdy jste byl sražen na jihlavského Sáblíka. Jak jste viděl dotyčnou situaci?

O gólu jsem nepochyboval ani na chvíli. Puk prošel do brány, když jsem byl na hranici brankoviště. Navíc jsem byl na brankáře sražen jihlavským obráncem.

Podruhé si Vás diváci všimli při faulu na Marka Melenovského. Dostal jste trest pět minut a navíc vyloučení do konce utkání. Jak se to seběhlo?

Byl tam nahozený puk, který gólman posílal na Marka Melenovského. Marek stačil ještě zvednout hlavu a já jsem mu trefil nohu. Hned po utkání jsem mu volal. Sám mi řekl, že v tom neviděl úmysl.

Při odchodu do kabiny Vás napadl jeden z jihlavských diváků. Dle záběrů jste na jeho výzvy nereagoval a zachoval klid. Jak to bylo těžké?

Čekal jsem, že něco takového přijde. V Jihlavě je těsný kontakt s publikem, někteří si tam chodí vyřvat hlasivky. Ten divák nestál ode mě ani metr. Nemělo ale smysl na to reagovat, potřeboval jsem zachovat chladnou hlavu.

Bude následovat po druhém vyloučení do konce zápasu disciplinární trest?

Jeden zápas musím stát. To je minimální trest. Uvidím ještě, jak rozhodne disciplinárka.

Na utkání vedou Piráti nad Jihlavou 3:1 a Chomutovu schází jedno vítězství na postup do baráže. Dovedete sérii do konce už v úterý, v domácím utkání?

Rádi bychom to ukončili v domácím utkání s Jihlavou. Neradi bychom se vraceli ještě jednou na Vysočinu.