Po přesunu Jiřího Čelanského a Zdeňka Skořepy do Chomutova, staronový trenérský tandem Jiří Doležal a Mikuláš Antonik povede černožluté za výhrou nad týmem HC Rebel Havlíčkův Brod. „S Havlíčkovým Brodem chceme vyhrát a připravit pro tým co nejlepší pozici na play-off. Zatím jsem viděl na trénincích obrovskou chuť a odhodlání všech hráčů," řekl před utkáním 1. ligy asistent trenéra Mikuláš Antonik.

Piráti posílili v poslední době kádr o pět nových hráčů, ale kdo bude z kádru Chomutova nastupovat pravidelně za Kadaň, se řeší v těchto dnech. „Chceme pokračovat v trendu, který nastolil Jiří Čelanský. Budeme i nadále využívat hráče z chomutovské juniorky," řekl o plánech v Kadani Antonik.

Rebelové z Havlíčkova Brodu z posledních osmi utkání sedm vyhráli, prohráli jenom poslední domácí utkání s Benátkami nad Jizerou na samostatné nájezdy. Mimo jiné porazili i zvedající se Hradec Králové a první Mladou Boleslav, vždy v prodloužení.

Ze vzájemných zápasů kadaňští vybojovali celkem čtyři body za domácí vítězství a prohru v Brodě na samostatné nájezdy. V tabulce 1. ligy je Havlíčkův Brod na šestém místě osm bodů za čtvrtou Kadaní.

Za Rebely nastupuje Lukáš Endál, který loňskou sezonu pomáhal Pirátům vybojovat extraligu, z dalších známých hráčů je v kádru Rebelů Radim Ostrčil, který přestoupil z brněnské Komety nebo zkušený Milan Kostourek, který hrával ještě za KLH Chomutov.

Utkání začíná v tradičním čase v 18:00 hodin.