Beroun – Chomutov
Chomutovští fanoušci se již nemusí za výkony svých hrdinů stydět. Po vysoké domácí výhře s Havlíčkovým Brodem totiž KLH zabojoval i v Berouně a přivezl tři cenné body.
Pro vývoj utkání byla důležité hlavně první část hry. Hned v šesté minutě totiž otevřel skóre Zdeněk Skořepa a o deset minut později přidal druhý zásah Štěpán Hřebejk. „Určitě nás nastartoval první gól, v úvodu jsme dobře bránili. Soupeř se prakticky k ničemu nedostal,“ potvrdil asistent Liška.
Poslední změna skóre se udála v první minutě druhé třetiny, Furch lovil potřetí puk ze své sítě zásluhou Milana Krafta. Poslední dva výsledky chomutovských hokejistů naznačují, že se tým konečně dostal do správného rozpoložení. Asistent Jaroslav Liška doufá, že forma mužstvu vydrží i nadále.
„ Jestliže jsme vyhráli doma 7:1 a teď venku 0:3, myslím si, že výkon mužstva je optimální. Teď končí základní část a bude následovat další, tak doufáme, že forma vydrží.

Kadaň – Benátky
Kadaň před utkáním určitě pomýšlela na osmou příčku tabulky po základní části. Na svém ledě proti Benátkám tak musela vyhrát, což se nakonec také podařilo. Utkání nezačalo pro domácí dobře, hned v úvodu se museli pět minut bránit ve čtyřech.
V tomto oslabení ale naopak vstřelili branku, vsítil ji Václav Eiselt a odstartoval tak gólové hody. Po první třetině svítilo na tabuli skóre 4:1 a Kadaň měla utkání pevně ve svých rukou.
„Povedla se nám hlavně 1. třetina, i když jsme na začátku hráli 5 minutové oslabení. Paradoxně jsme v něm dali branku, což nás nakoplo,“ hodnotil první třetinu trenér Mikuláš Antonik.
Ani ve zbytku utkání kadaňští nepolevili a svého soupeře nakonec rozstříleli v poměru 7:2, což je posunulo na devátou příčku, pouhý bod za znojemské Orly.

Klášterec – Sokolov
Ještě více, než Kadaň si zastřílel ve druhé lize Klášterec. V souboji dvou nesmiřitelných rivalů šli domácí do vedení zásluhou Stehlíka a s brankami se opět roztrhl pytel. Po první třetině byl stav propastných 5:0, o druhé přestávce již 9:1.
Desítku završili klášterečtí hokejisté v poslední části – 10:2. Na vítězství se velkou měrou podílel Jan Stehlík, který tři branky vstřelil sám a další dvě připravil asistencí pro své spoluhráče. Klášterec nyní vede druhou ligu o třináct bodů před druhým Mostem.