Nejvýraznější situace zápasu se odehrála již po dvou minutách hry. Na chomutovském zimním stadionu opět vypadl proud a vyhnal hráče zpět do kabin.

Více než patnáctiminutová pauza se projevila na výkonu obou mužstev, diváci v první třetině branku neviděli.

Druhá část se nesla v podobně vyrovnaném duchu, padla však první branka. O tu se zasloužil Milan Procházka a poslal domácí do vedení.

V posledním dějství již vynikali pouze domácí, díky zvýšené aktivitě soupeře z Tábora jasně přehrávali. To se projevilo i na výsledku. I přes neproměněné trestné střílení Procházky totiž Chomutov přidal do konečného skóre další tři branky.

Postupně se trefili Zucker a dvakrát Duda a pečetili stav utkání na konečných 4:0. První čisté konto v chomutovském dresu si připsal brankář Alexandr Hylák.

KLH Chomutov - HC Kohouti Tábor 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 31. Procházka (Sikora, Grof ), 43. Zucker (Grof, Skořepa), 48. Duda (Sikora, Pulpán), 51. Duda (Pavlas . Rozhodčí: Horák - Brejcha, Suchánek . Vyloučení: 5:6 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 1485 . Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0 .

KLH Chomutov: Hylák (Hanuljak) - Havíř, Pavlas - Pulpán, Bombic - Mucha, Benda - Rutta, Grof - Kuběna, Skořepa, Duda - Procházka, Hrdel, Jíra - Seman, Sikora, Zucker - Selingr, Kůs, Davídek

HC Kohouti Tábor: Halmoši (Čech) - Kudrna, Lukáč, Kanov, Havran, Černý, Zíb, Koktan, Nedorost - Šperger, Kocar, Török, Kostourek, Andres, Mrkvička, Padělek, Krätzer, Heřman, Červený, Ježek, Štrba