Zklamaní, naštvaní a ukřivdění odjížděli po čtvrtém čtvrtfinálovém zápase hokejového play off hokejisté Třince z Chomutova. Chomutovští Piráti vedou nad Oceláři z Třince 3:1. Jsou krůček od postupu.

Třinecké popudilo vyloučení Rostislava Marosze v prodloužení. To poslalo Oceláře do tří a Juraj Valach střelou od modré 47 sekund před koncem prodloužení rozhodl o vítězství Chomutova. A jejich následném mečbolu dnes, ve středu 22. března, na ledě Ocelářů!

Trenér hostí Vladimír Kýhos si po zápase počkal mezi kabinami na rozhodčí a „nenechal na nich nit suchou".

Protesty hostů

Brankář Martin Hamrlík si hlasitě vyměňoval názory se spoluhráčem Vladimírem Draveckým, který před šatnou rozsekal svoji hokejku na kousky.

A servítky si nebral ani Rostislav Marosz v pozápasovém rozhovoru: „Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to se v prodloužení nedělá. Přesilovka pět na tři, tak to klobouk dolů. Podkopl mě, já ležím, on si na hokejku šlápne a já jdu ven. To je neskutečné! Jestli je Vondrka nadčlověk nebo co," vybíjel si frustraci z prohraného zápasu třinecký útočník.

Na jedné straně tak byly úsměvy a spokojenost, na straně druhé zlost.

Přenos duelu odvysílá televize

Piráti Chomutov vedou ve čtvrtfinále Generali play off extraligy 3:1 na zápasy a mají tři utkání „k dobru". Ve Werk Aréně v Třinci je ale nečeká nic jednoduchého. Utkání se hraje od 17.20 hodin, přímý přenos České televize začíná v 17. hodin.

Připomeňte si: Chomutov je pouze krůček od senzačního postupu!