Za Piráty Chomutov dnes útočník Chicaga Blackhawks Michael Frolík proti Slavii nastoupí. Pro tisk to potvrdil tiskový mluvčí Pirátů Libor Kult. Co se týče pražské Slavie, útočník St. Louis Blues Vladimír Sobotka proti Chomutovu nastoupí taky, ale dnes to bude naposledy. Hrát bude i Bednář, který ale v nejbližší době zamíří do Švýcarska.

 Jaromír Jágr a Jiří Tlustý zřejmě již nenastoupí za Kladno, Tomáš Plekanec je zraněný. Hrát ale nebudou Milan Michálek a Václav Prospal za České Budějovice, kteří vystoupili z autobusu na cestě k zápasu do Zlína. Jiří Hudler dnes již nenastoupí za Třinec: "Odpojil jsem se dnes v Litvínově od Třince. Jedu si na stadion vyzvednout věci na stadion, poté do Prahy a ve středu pravděpodobně poletím za moře," řekl útočník Calgary Flames Jiří Hudler.

S extraligou se s končící výlukou rozloučí třináct borců z NHL. Nejvíce to zasáhne Kladno a České Budějovice, naopak se to vůbec nedotkne třeba vedoucí Plzně. Podívejte se na přehled hráčů, kteří se z Česka vrátí do NHL:

Plzeň: Nikdo
Třinec: Jiří Hudler
Zlín: Nikdo
Slavia: Vladimír Sobotka (Jaroslav Bednář, ten ale zamíří do švýcarského Bernu)
Kladno: Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec, Jiří Tlustý
Kometa Brno: Nikdo
Litvínov: Nikdo
Sparta: Michal Neuvirth
Vítkovice: Roman Polák
České Budějovice: Václav Prospal, Milan Michálek, Martin Hanzal
Pardubice: Nikdo
Chomutov: Michael Frolík
Karlovy Vary: Andrew MacDonald
Liberec: Ladislav Šmíd.