Úvodní desetiminutovka se možná trochu překvapivě hrála v režii hostů a jen díky spolehlivému brankáři Hanuljakovi nešli do vedení. To se naopak během necelých dvou minut podařilo Pulpánovi s Jírou a bylo to 2:0.

Ani ve druhé třetině to nevypadalo na debakl. Na gól Eiselta odpověděl Mrňa, ale ve třetí části hosté úplně odpadli a jen sledovali, jak do jejich sítě padá jeden puk za druhým. Po gólech Trochty, Jeslínka, Domina, Krafta a Skořepy vyhrál Chomutov nakonec vysoko 8:1.

KLH Chomutov - HC Berounští Medvědi 8:1 (2:0, 1:1, 5:0)
Góly 1:0 10. Pulpán (Kraft), 2:0 11. Jíra (Boušek), 3:0 27. Eiselt (Skořepa), 3:1 Mrňa, 4:1 41. Trochta (Skořepa), 5:1 44. Jeslínek, 6:1 48. Domin (Grof), 7:1 49. Kraft (Procházka), 8:1 58. Skořepa (Trochta).

Chomutov: Hanuljak - Pulpán, Malinský, Všetečka, Grof, Trefný, Pavlas, Bombic, Rutta - Procházka, Kraft, Míka - Boušek, Mikšovic, Jíra - Trochta, Skořepa, Eiselt - Tauš, Domin, Jeslínek.

Další přípravné utkání sehrají chomutovští hokejisté již dnes, od 17.30 hodin na svém ledě přivítají ústecké Lvy. Hraje se také v Kadani, kde domácí SK nastoupí v 18 hodin proti prvoligovému nováčkovi z Tábora.