První čtvrtfinálový zápas se hrál na jihu Čech, domácí Vajgar vyhrál 2:1.

V úvodu klášterecké odvety byli hosté aktivnější a domácí brankář Damašek měl plné ruce práce. Mezi osmou a devátou minutou byli vyloučeni hned tři Klášterečáci, ale ani tuto výhodu hosté v úvodní gól neproměnili.

Klášterečtí se ubránili hradeckému tlaku a při jedné ze svých přesilových her otevřel v osmnácté minutě skóre Ton – 1:0.

Ve druhé části se hrál hodně opatrný hokej s minimem šancí. Tu největší se hostům podařilo ve 38. minutě proměnit ve vyrovnávací gól, o který se postaral Stejskal.

Na začátku třetí dvacetiminutovky nejprve domácí Kocek zabránil jistému gólu a pak z následného protiútoku poslal domácí znovu do vedení Kadlec – 2:1.

A když v 55. minutě bekhendovou střelou uspěl i Buchal a na ukazateli skóre naskočilo 3:1, pomalu se v ochozech začalo slavit téměř jisté vítězství. To, co se ale v následujících minutách na ledě událo, předčilo i ty nejdivočejší představy…

V 57. minutě využil hradeckou přesilovku Skokan a bylo to už pouze o jediný gól. Uběhla pouze minuta a půl a zaskočení domácí dostali další ránu – Cmunt 3:3.

Po dalším vyloučení na obou stranách se hrálo 4 proti 4. K puku se dostal hradecký Hofmeister, projel obranou a pohodlně skóroval – 3:4. Zoufalí domácí zkusili ještě vykřesat jiskřičku naděje při hře bez brankáře, ale do prázdné branky pečetil nevídaný obrat Skokan – 3:5!

HC Klášterec nad Ohří – KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:5 (1:0, 0:1, 2:4)

Góly 1:0 18. Ton (Freiberg, Ambrož), 1:1 38. Stejskal (Hofmeister), 2:1 47. Kadlec (Stehlík), 3:1 55. Buchal, 3:2 57. Skokan (Vinogradov), 3:3 58. Cmunt, 3:4 60. Hofmeister, 3:5 60. Skokan (Cmunt).

Rozhodčí: Würtherle, Andrejsek, Podracký. Vyloučení 6:7. Využití 1:1. Oslabení 0:1.

Klášterec: Damašek – Řezníček, Spitzer, Palubjak, Loučka, Kocek, Boguský, Kramár, Ambrož – Panocha, Buchal, Freiberg – Bečvář, Kotrouš, Kadlec – Pražák, Stehlík, Ton – Jáchym, Novotný, Kalinovič.
Hradec: Kubeš – Vejvar, Havran, Všetečka, Fiedler, Dostál, Chmel – Vinogradov, Dvořák, Dolina – Šulčík, Hofmeister, Mužík – Skokan, Zykin, Stejskal – Mäkelä, Kurikka, Cmunt.

Třetí zápas této čtvrtfinálové série se hraje v Jindřichově Hradci dnes od 18 hodin. Nevyhrají-li Klášterečtí, sezona pro ně končí