V pátek hrají regionální derby v Litvínově, v neděli televizní utkání na domácím ledě s Oceláři z Třince. Páteční zápas v Litvínově je bojem posledních dvou mužstev tabulky a při rovnosti bodů u obou týmů (14) poražený tým se ocitne na dně tabulky.

Piráti budou v Litvínově už kompletní. Na čtvrtečním dopoledním tréninku se po ledě proháněli i útočníci Josef Balej, Marek Sikora a obránce Libor Šulák, kteří kvůli nachlazení nebo zranění chyběli v posledních zápasech. Kromě stabilních beků (Krstev, Malec, Mrázek, Pulpán, Kučný) trénovali i obránci Martin Mazanec a Tomáš Bartejs, kteří hráli středeční utkání Kadaně v Českých Budějovicích a Jan Rutta. Ten byl povolaný ze Sportovního klubu. Podle složení útočných formací by se měl Josef Balej vrátit do prvního útoku k Bartečkovi a Svobodovi, druhý útok byl nezměněn - David Hruška, Divíšek, Kubinčák. Marek Sikora bude vést třetí útoční formaci s Hřebejkem a Šagátem na křídlech a čtvrtou vytvoří mladíci Kaše, Kämpf a litvínovský odchovanec Račuk.

Útočnou sílu v týmu Litvínova tvoří hlavně tři hráči Hübl, Lukeš a Hanzl, kteří jsou v kanadském bodování s 11, resp. 10 body výrazně před ostatními hokejisty Vervy. Další v pořadí Trávniček s pěti kanadskými body nebude proti Pirátům hrát, protože byl potrestán disciplinární komisí svazu na pět soutěžních utkání za faul na libereckého Jana Výtiska. V sestavě Litvínova by se mohl objevit Martin Tůma, bývalý zadák organizace Floridy a bronzový medailista z MS dvacetiletých 2005, který je v Litvínově na měsíční zkoušce.