SK Horácká Slavia Třebíč hraje doma se sedmým týmem 1. ligy HC Rebel Havlíčkův Brod. Černožlutí tak potřebují bodovat za tři body v utkání proti desátým Litoměřicím.

Hokejistům Kadaně se nevyvedlo poslední utkání v Mostě, kde prohráli 2:3 a ztratili pro play-off výhodnou čtvrtou příčku. Hráči Kadaně se potýkají s virózou, do postele ulehli Mainer, Škorík a Trefný, zraněné koleno má Hrabák, a tak trenéři budou těžko skládat kompletní tři pětky.

V bráně nastoupí jeden z dvojice Strmeň, Kaššák. O tom, který to bude, se rozhodlo až po středečním dopoledním rozbruslení. Za Kadaň bude hrát opět chomutovský útok Hafenrichter, Gajovský, Jíra. Další hráči od Pirátů nejsou k dispozici, protože mužstvo odjelo v reprezentační přestávce na soustředění do Havlíčkova Brodu. Dá se očekávat, že trenéři postaví někoho z chomutovských juniorů, kteří mají vyřízeny střídavé starty.

HC Stadion Litoměřice poslední dva zápasy vyhrál, v Šumperku i doma proti Benátkám nad Jizerou. Kališníci jsou farmou Sparty Praha, několik utkání za ně odehrál Adam Lapšanský nebo současný brankář Sparty Marcel Melicherčík. Ze známých tváří za ně nastupuje útočník Martin Tvrzník, bývalý hráč Litvínova a mistr světa v in-line hokeji.

Utkání v Kadani začíná v obvyklých 18:00 hodin.