Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hokej: Chomutov vede v semifinále 2:0!

Chomutov – Hokejisté KLH Chomutov vedou v semifinálové sérii nad Olomoucí 2:0 na zápasy! Rozhodla o tom jejich včerejší domácí výhra 4:2.

10.3.2010

Chomutovský kapitán Zdeněk Skořepa je nepostradatelným hráčem pro play offFoto: Deník / Zdeněk Spinka

Ta se ovšem nerodila lehce. Hosté se dokonce dostali v sedmé minutě do vedení, ale ještě do přestávky strhli vedení na stranu domácích Grof s Mikšovicem. V nervózně hraném utkání nakonec Chomutovští přidali další dva góly a vyhráli tak 4:2.

KLH Chomutov – HC Olomouc 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Góly 0:1 7. Korhoň (Kucharczyk), 1:1 14. Grof (Duda), 2:1 19. Mikšovic (Jíra), 3:1 26. Procházka (Grof), 3:2 41. Koma (Ministr), 4:2 56. Trochta (Tribuncovs).

Rozhodčí: Zubzanda, Kubičík, Dančišin, Matějček. Vyloučení 7:10. Využití 2:0. Diváků: 3156.

Chomutov: Chábera – Pulpán, Bombic, Hájek, Grof, Brňák, Tribuncovs, Trefný, Posmyk – Duda, Kraft, Hruška – Skořepa, Trochta, Procházka – Hašek, Mikšovic, Jíra – Polanský, Domin, Jeslínek.

Olomouc: Hylák – Mikel, Jenáček, Lhotský, Koma, Nedbálek, Vyrůbalík, Bartoň, Ondrušek – Ministr, Mikšan, Davídek – Černý, Brančík, Řípa – Zbořil, Jenáček, Tomajko – Korhoň, Haluza, Bordowski – Kucharczyk.

Autor: Michal Káva

10.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
70

ANKETA: Zavedli byste v České republice euro?

Tady bývala koupelna a kuchyň
8

Jeden muž v Jirkově uhořel, druhý se udusil. Žhář prý přesto nevraždil

V Kadani se zítra koná den pro milovníky archeologie

Kadaň - Zajímají vás poklady nebo historie sklářství na severu Čech? Nebo si chcete něco vlastnoručně vyrobit? Přijďte do Střelnice.

Někteří volební lídři zůstanou v kraji, další vyrazí do Prahy

Ústí nad Labem - Jedni zůstanou se svými voliči doma. Další kandidáti v sobotu odcestují po uzavření volebních místností do pražských partajních centrál. Všichni ale chtějí získat co nejvíc křesel v Poslanecké sněmovně.

ANKETA: Zavedli byste přímou volbu starostů?

Ústecký kraj, Chomutovsko - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.

Velkoformátové snímky vytažené z mobilu: V Luragu vystavuje smartfotografka

Chomutov – Na dnešní vernisáži rozdá rychlé tipy, jak lépe fotit iphonem.