Kanonádu spustili chomutovští útočníci už v první třetině. Dvakrát skóroval Kraft a když v jedenácté minutě potřetí zavěsil Hašek, hostující gólman se poroučel z branky a přepustil místo svému náhradníkovi. Ten si vedl jen o málo lépe - ještě do konce třetiny pustil dva góly, oba v poslední minutě. Se sirénou završil svůj hattrick Kraft.

Protože výsledek naznačoval jasnou záležitost, trenér Chomutova Rulík stáhnul o přestávce ze sestavy brankářské eso Cháberu a do branky se postavil Hanuljak.

Ve druhé třetině galavečer domácích pokračoval a opět se činila první pětka. U všech tří gólů byli Duda a Hruška. V posledním dějství už pak Chomutov marně hledal motivaci. Zvlášť, když Polanský zvýšil už na 9:0. Benátky pak zaznamenaly alespoň čestný úspěch, když Hanuljaka překonal Pabiška. Vytoužených deseti gólů se tak sice fanoušci dočkali, ale jen v celkovém součtu.

Chomutov – Benátky nad Jizerou 9:1 (5:0, 3:0, 1:1)

Branky: 1., 11. a 20. Kraft, 21. a 40. Duda, 11. Hašek, 20. Jeslínek, 25. Hruška, 46. Polanský – 55. Pabiška. Rozhodčí: Hrubý – Kájinek, Podrazil. Vyloučení: 8:10, navíc Pulpán – Drábek, Stejskal všichni 10 min. Využití: 4:0. Diváci: 1543.

Kadaň hrála také doma, proti silné Olomouci. V první třetině se sice ujala vedení Gombárem, ale pak ji zničil jediný muž - Richard Brančík. Nejprve dvěma góly otočil skóre a když pak kadaňští ve třetí třetině vyrovnali, v prodloužení vystřelil Brančík Olomouci další bod navíc.

Kadaň - Olomouc 2:3 v prod. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

Branky: 5. Gombár, 49. Bauer – 25., 28. a 64. Brančík. Rozhodčí: Zubzanda – Hynčica, Mašek. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 390.